Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk** belepofáztok a csajotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk** belepofáztok a csajotok autóvezetés technikájába? Érdekelne, hogy ez mire jó?

Figyelt kérdés
végig ez ment és nagyon veszekedtünk..
2014. nov. 26. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Ti nem csak Ezen veszekedtek.....Igaz?
2014. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ha rosszul vezet, mondjuk arra hogy ne halljak meg?
2014. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem pofáztam még bele sosem. Magam is utálom, ha belepofáznak, hát el tudom képzelni, másnak is milyen zavaró lehet. Sosem tenném, max. ha nagyon amatőr, akkor adok tanácsot vezetés előtt, után, nem közben.
2014. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem pofáznék bele abból is tele a tököm amikor a nővérem vezet és anyám osztja ez rávilágított arra ,h mennyire ostoba órákat tud szülni ha mi így 3 man megyünk valahova soha nem szólnék bele kivéve ha már tényleg drasztikus hibákat vét.
2014. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Barátom sose szólt bele, legfeljebb tanácsot adott.
2014. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szólj neki, hogy ne tegye. Én sem pofázom már bele. Nagyon nagyon nehéz leküzdeni, de le lehet. Akaraterő kérdése. Mondd neki, ha mondja, ha nem, nem lesz jobb, szóval ne mondja. Illetve ha folyton beszól, akkor amikor tényleg !!! komoly a helyzet: volt már h hugomra rá kellett szólnom ne kanyarodjon ki egy kamion elé


És akkor mégjobban megértettem: ha egyedül van nem kanyarodik ki, de a jelenlétem feszélyezte, ezért hibázott


Szóval mondd el neki:


-Jobb nem lesz, hamarabb nem értek oda, inkább tervezzen előre időben úgy ,hogy te vezetsz, akkor az +10% menetidő, de ez miért lenne baj?


-Ha folyton beszól az téged feszélyez, és sokszor már azért követsz el hibát, mert tudod magadban hogy figyel mindent KIB SZOTT IDEGESÍTŐ LEHET...


-Ha tényleg gáz van adott esetben nem veszed komolyan a figyelmeztetését, mert szokásos beszólogatásnak fog tűnni.


-Ha nem javul ne vezess többet, mikor ott van. Ja és dobd is, mert aki ezt nem képes felfogni később k r vanagy bonyodalmat fog okozni az életedben.


Nem kell megköszönni

2014. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Parkolásban nem vagyok jó,megnyomtam az autóját azóta áll a bál,akkor is végig mondta és mondta..1 hete ezért nincs kedve hozzám és dühös rám.
2014. nov. 26. 17:56
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdés, milyen az az autóvezetési technika. Ha már sokadszorra akadályozod a forgalmat vagy közveszélyesen halmozod egyik hibát a másik után, az teljesen érthető.


Más belepofázni (értsd, indokolatlan), és más jogosan kiakadni (értsd, indokolt).

2014. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne is mondd nálunk is ez van a pasim Forma 1 vezetőnek képzeli magát,néha félek úgy repeszt.

Bezzeg ha én vezetek mindig leugat.

2014. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem senki nem pofázik bele, hogy hogyan vezetek. Érdekes... mondjuk volt olyan amikor nem adta meg az elsőbbséget a csaj haverom egy másik autósnak és összementünk elég csúnyán. Én szóltam neki, de ő azt mondta ne magyarázzak bele. Most fizet. Több mint egy milliót. Én meg csöndbe maradok :P
2014. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!