Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni, hogy a mai világban örökre egyedül maradok, mert nem igazán maradt normális lány vagy olyan aki érdeklődne az ember iránt és megismerné?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 19:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert az igazság az, hogy IRÁNTAD nem érdeklődnek, TÉGED nem akarnak megismerni, ennek jó oka van, és ezt te legbelül tudod.

Nézd, én tudom, hogy az emberek (akár a férfiak, akár a nők) túlnyomó része hulladék, de olyan nincs, hogy valakit önhibáján kívül SENKI se akarjon megismerni...

2014. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Valahol van valaki akit érdekelsz. Vagy nem tudsz róla, vagy még nem ismered :)
2014. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

ma 19:21

Köszönöm az okosságod de nem minden csak amiatt az ember miatt van akit nem akarnak megismerni,inkább csak az emberek kezdenek érdektelenek lenni.



ma 19:36


Köszönöm a normális választ,nem tudom hogy lesz ,régóta próbálkozom sajnos.

2014. nov. 26. 20:37
 4/20 anonim ***** válasza:
Nézd, én tudom, hogy kezdenek érdektelenek lenni az emberek, de akivel nincs valami hatalmas gebasz, az azért talál előbb-utóbb olyan embert, akivel egy hullámhosszon van. Ha tényleg senki sem mutat érdeklődést feléd, akkor érdemes egy kis önvizsgálatot tartani.
2014. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kérdező,én is ugyanígy vagyok vele,és ugyanezt érzem sajnos. :/ Szoktatni kell magad hozzá,csak így lehet szépen lassan beletörődni... :/

23/F

2014. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ma 20:45


Jobban törekszem én arra hogy meg akarjanak ismerni mint azt te gondolod de egy rohadt választ nem tudnak vissza nyögni,ma már szerintem a nők nem tudják hogy mit akarnak,leginkább mesebeli elvárásokat állítanak.Panaszkodnak hogy jaj de jó lenne egy rendes srác aztán mikor ott van meg le szarják a fejét,tapasztalatból mondom ami nyálas szöveget ki írnak a csajok társkeresőn még csak nem is olyanok,hazug a legtöbb nagy igényekkel.Nem elég neki hogy van egy megbízható rendes srác aki tudná őket szeretni.

2014. nov. 26. 20:57
 7/20 A kérdező kommentje:

ma 20:48


Próbálkozom beletörődni de nehéz,az okoskodókat meg nem csípem de gondolom te is találkoztál már olyannal aki azt akarta beléd sulykolni, hogy csak is a te hibád,másé nem lehet.

2014. nov. 26. 20:59
 8/20 anonim ***** válasza:
Most már bebizonyosodott, amit sejtettem, köszönöm. :)
2014. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azt sejtetted ,hogy nem csak te vagy ebben a cipőben?
2014. nov. 26. 23:38
 10/20 anonim ***** válasza:

tegnap 20:45


..veled is valami hatalmas gebasz lehet hogy osztod itt az észt..eléggé lekezelő vagy..

2014. nov. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!