Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, urak, bevállaltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, urak, bevállaltatok már valaha olyan párkapcsolatot, amelyben előre felkészültetek lelkileg, hogy nagy eséllyel meg lesztek csalva?

Figyelt kérdés
Például mert olyan életvitelű volt, vagy mert nagyon jól nézett ki, vagy mert könnyen elcsábítható volt a nő/férfi stb. Vállaltátok a kockázatot? Meddig tartott a kapcsolat? Megtörtént a megcsalás?
2014. nov. 27. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ember volt eddig az életemben aki miatt mindent ,de tényleg szinte mindent vállaltam volna és mindent elnéztem volna neki csak az a probléma ,h kizárólag egy darab húsként kezelt.
2014. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kimondottan ilyen kapcsolatra vágyom:) Egy nagyon jól kinéző csaj, aki megcsal közben, és ha belépünk együtt valahova, akkor minden férfi vágyakozva nézi.


Nekem izgató ha a páromra más férfiak is nagyon felizgulnak.

2014. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer bevállaltam, mivel láttam, hogy csak a bunkó stílussal járt előttem. Tudtam h megcsalta őket, de gondoltam, mivel én jó leszek, nem lesz ilyen.

Tévedtem... Vagy kevés voltam, vagy csak szimplán ilyen volt. Megcsalt, vége lett. Ennyi.

2014. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
A lányok 95%-a ilyen kapcsolatban él, normális pasikkal szóba se állnak...
2014. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen az elozo ferjemmel:-))O baromi jo pasi volt,minden baratnom es tok idegen nok is odavoltak erte es mar az eskuvo elott volt egy olyan erzesem h elobb utobb valamikor meg fog csalni:-)))


Nem azert mert jokepu, hanem mert az ertekrendje mas:-))Vegulis 6 ev utan megcsalt,kiraktam, kalkulalt veszteseg:-)))))))

2014. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!