Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kerültetek már olyan helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültetek már olyan helyzetbe, hogy visszakönyörögtétek magatokat az exhez, és utána mindig fölényeskedett, mindig azt éreztette, hogy kidob, ha csúnyán nézel?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, de ha meg is történne hogy visszakucsorogjak (nem fog) és így bánna velem hát elég gyorsan megutálnám.
2014. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem könyörögtem egy faszinak sem, igaz én léptem mindig amikor akartam lépni. De a fölényemet sem használtam sosem.Sem etikátlanul, sem sehogy.
2014. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem könyörögném magam senkihez vissza.
2014. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

volt már ilyen.

teljesen megváltozott utána a csaj.

kihasznált, a szemem előtt kavart másokkal mondván neki szabad, mert én is ezt csináltam. (hozzáteszem egyszer, piásan... ő viszont rendszerességgel űzte onnantól, csak h megszívasson)

a házimunkával, főzéssel nem törődött (együtt laktunk), helyette bulizni járkált a barátnőivel. azt mondta mostantól én csinálok mindent, mert van sok törleszteni valóm. meg shoppingolni járkált, az én pénzemből, de ha vettem magamnak vmit, kezdődött a hiszti, h költöm a "közös" pénzünk, azt mondta h kidob.


ez 3 hónapig ment így, aztán meguntam. kicsit "megleckéztettem" aztán leléptem. azér hozzátenném, én is tanultam az esetből. vmennyire megérdemeltem a dolgot. de ez már nem volt igazi kapcsolat úgy.

2014. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kellett visszakönyörögnöd magad? Megcsaltad?
2014. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem alázom meg magam visszakönyörgéssel.
2014. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!