Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Úgy érzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem nem illek a barátomhoz, másmilyen lány kéne neki. Hagyjam ott?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok,ő 22.A ''probléma''nem a korkülönbség miatt van,az exe is fiatalabb volt,de összeillettek.

Persze azt konkrétan így nem mondja ki a barátom hogy másmilyen lány kéne neki,de az alapján amiket mondd szerintem olyan lány kéne neki aki minden háztartási(mosogatás,felmosás stb)szeret csinálni(én is megcsinálom ha meg kell,de nem szeretem),aki sosem iszik egy korty alkoholt sem,max nagyon ritkán egy sört(én sem vagyok olyan hogy hányásig innék és nem is az van hogy minden héten iszom,de néha szoktam),nem jár bulizni,fiúkkal max akkor találkozik ha muszáj,este 9 után már sehova se megy és állandóan csak az iskolán,tanuláson jár az esze.



2014. nov. 27. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem bízol magadban eléggé.
2014. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd ott ;) tarts ki mellette
2014. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szereted?

Ő szeret?

Idővel megszokhatod a házimunkát...?

Családot akarsz?

Ha ezekre igen a válasz, akkor mi a fenének hagynád ott?

Ne mond hogy nem szokhatod meg, kicsit még gyerek vagy, nem vagy beleszokva, mindent elintéztek a szüleid, de ezek ráhárulnak idővel, ahogyan majd a főzés is. Am a mosásba, mosogatásba, takarításba belesegíthet... nem nagy kunszt :) Nekem is mennek ;)

25/F

2014. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan ember egyáltalán, aki szeret takarítani? :D
2014. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted otthagyod, ha szereted nem hagyod,ilyen egyszeű
2014. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!