Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mihez kezdjek a féltékenységem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek a féltékenységemmel?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal,és mindketten odavagyunk egymásért. Az önértékelésemmel sajnos nincs mimden rendben és depressziós vagyok. Sokat szokott dicsérgetni, és érezteti velem, hogy én kellek neki, de mostanában elkezdtem agyalni hogy mi van ha mégsem. Sok lány barátja van,akik mind nagyon szépek és szótért velük, az exe is írogat neki, és néha látom,hogy pont az olyan lányok képeit lájkolgatja,akikről nekem azt állítja,hogy buta libák, és nevetségesek. Tudom magamrol,hogy nem olyan lány vagyok,aki mindenkinél szebb, népszerű, aki manapság kell a legtöbb srácnak. Barátomnak nem mondom el ezeket a félelmeimet,nem szeretném ezzel tönkretenni a kapcsolatunkat, hisz mégsem mondhatom ,hogy ne beszéljen azokkal a lányokkal. Viszont lassan kezdek ebbe beleőrülni, nem tudok vele mit csinálni, máskor is féltékeny típus vagyok. Van valami tanacsotok?

2014. nov. 20. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Vágj vissza hasonló dolgokkal.

Incselkedj másik faszikkal, és meglásd mindketten változtok.

2014. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pszcihológus. Nincsen jobb ötletem. Ha magadtól nem tudod megérteni, hogy magadnak generálod a problémát, akkor kérj segítséget!
2014. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!