Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolatban a házimunka a nők dolga vagy közösen kell csinálni? Összejönnétek olyan pasival aki elvárja, hogy a nő csináljon mindent?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 19:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Közösen kell végezni. Ha nem is ért mindenhez a hapsi, akkor legalább próbálkozzon párszor, vagy helyette más feladatot csináljon, de a lényeg, hogy közösen kellene a terhet cipelni.
2014. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem közösen kell minden házimunkát csinálni.


Szerintem teljesen rendben van, hogy a nő is szerelje a lerobbant mosógépet/biciklit/motort/háztetőt/miegymást, nyírja a füvet, ássa a kertet, cseréljen zárat, tisztítson mosogatót, barkácsoljon, meg ilyenek... mialatt a férfi bedobálja a szennyest a mosógépbe, meg krumplit pucol, porszívózik és mosogat.


Kár, hogy általában a nők teljesen bénák az ilyesmihez. De ez nem baj! A fő, hogy csinálják meg, mert az úgy egyenlő, ha a házimunkából ők is kiveszik a részüket.

2016. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ja, még valami...


És ha netántán éjjel motoszkálás hallatszik a kertből, akkor az esetek felében menjen ki a nő megnézni, hogy ki az.


Csak az egyenlő teherviselés nevében, persze...

2016. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Érdekes felvetés egyébként.


Valójában miért képzelik azt az emberek, hogy a házimunka a csupán a mosás-főzés-takarítás hármasban merül ki?


Egy ház vajon meddig maradna ház, ha kizárólag ezek vannak benne elvégezve?

2016. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni, hány hetente/havonta van szerelési művelet, és az évből annyi napon főzzön, mosson a nő.


Ha szerelőt kell hívni, ezekre a napokra szakácsot is hívjanak. És mosónőt/férfit.


Ha van a kertben, házon tennivaló, és azt mind egyedül megcsinálja a férfi, mentesüljék a benti munkák alól. De ha panelben laknak és nem akar mosni, főzni, míg a felesége ezeket végzi, másszon ki a panel falára és vakolja azt, majd a tetőre és újítsa fel azt is minden napon, mert a tétlenség az ördögtől való, mondá az Úr.


És legalább addig se néz meccset, így nem kell több stadion a szegény adófizetők pénzéből.


Persze ha ezeket nem akarja, el is mosogathat.

2016. ápr. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet.

Szerintem nyugodtan vakoljon a nő is. És másszon fel a tetőre megigazítani a cserepet. Majd a férfi közben jól elmosogat. Sőt, szerintem cserébe akár többször is berakhatja a szennyest a mosógépbe.

Csak semmi "női munka", meg "férfi munka"!

Szulejmán helyett szerintem épp megfelel. :P


ps.

Azért örülök, hogy már nem csak a takarítás (porszívóval), a mosás (mosógéppel), meg a főzés a házimunka.

2016. ápr. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem teljesen rendben van, hogy a nő is szerelje a lerobbant mosógépet/biciklit/motort/háztetőt/miegy

mást, nyírja a füvet, ássa a kertet, cseréljen zárat, tisztítson mosogatót, barkácsoljon, meg ilyenek... "=> A szerelés szakembert igényel, tudod, mert nem sufnituning himihumi hozzá nem értő módon összetákolt cucc kell, ami 2 használat után végül szétesik... Szakértelem nélkül tök mind1, kinek mi van a lába közt, $zart sem ér a mekkelek munka...

Bp-en a panelban nemigen ás kertet meg nyír füvet az ember. A tetőt se a lakók javítgatják... Vicces lenne, miközben valaki a panel tetején rakosgatja a cserepeket.

Motoszkálás éjjel? Jobb helyeken rács van, kapukód, meg egyebek, és figyelmes szomszédok... Szóval igen, amíg az egyik főz, meg mosogat, addig a másik szépen porszívózzon, meg rakjon rendet a szobákban.

2017. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!