Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy komoly szerelmem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy komoly szerelmem, akivel már vége, és már nem vagyok szerelmes belé. Azóta mást sem tudok szeretni. Miért?

Figyelt kérdés
Ha már nem vagyok szerelmes belé, akkor mért nem tudok mást szerettni?
2007. okt. 26. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert azóta még nem találtad meg azt az embert, aki iránt szerelmet tudnál érezni. nem olyan egyszerű ám SZERELMESnek lenni...
2007. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak arrol van szo,hogy egyszeruen nem találtál még olyan fiut akit szeretni tudnál.még nem jott el az igazi!vagy talán a lelked mélyén olyan tulajdonságokat keresel a srácokban amilyen az exedben volt...nemtudom,de az biztos,hogy azért mert nem jott még a nagy o...kitartás,elobb-utobb rád talál!
2007. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember általában csak egyszer szerelmes úgy istenigazából.

Azt a fergeteges mindet elsöprő szerelmet ne várd mégegyszer, ha már megvolt. Azt odaadtad annak a srácnak akivel már vége, ott marad nála örökre. Szerethetsz még mást, de az már nem lesz ugyanolyan mint az első nagy szerelem. Próbáld ezt elfogadni, lehet, hogy a régi szerelmedet még "el sem engedted". Sok sikert. Leszel még szerelmes, csak másként.

2007. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy már nem vagy belé szerelmes? Szerintem lehet hogy még mindig őt szereted azért nem tudsz mást szeretni.
2007. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta mi történt veled ?
2020. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!