Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel érdemelhettem ezt ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érdemelhettem ezt ki a lánynál?

Figyelt kérdés

Soha nem láttam még, mindig csak "legendaként" hallottam róla, hogy milyen szép, de milyen bunkó. Az első találkozásunkkor nem tudta levenni rólam a szemét, puszival fogadott, bejelölt fb-on, és rám is írt. Sokat voltunk együtt, meghívott enni, főzött nekem, én pedig virágot is vettem neki. Mindenki meg volt lepődve, hogy csinálom ezt. Megbeszéltünk egy közös programot, kutyasétáltatás, hegymászás, és a végén egy étterem. Igazából ő ajánlotta fel, de előtte 3 nappal már nem is írt nekem, nem válaszolt. Amikor a randi napján megkérdeztem, találkozunk-e, annyit írt, hogy bocs nem. Azóta többször megkérdeztem, mi volt a problémája, tudok-e változtatni, de még csak válaszolni sem méltat hónapok óta.


20F 22L


2014. nov. 27. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hallottad, bunkó.
2014. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tipiku eset.


Szép lány = Érzéketlen és tahó lány. Jellemző sajnos

2014. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehetséges hogy megtudta hogy fiatalabb vagy???
2014. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt már rögtön első nap tudta, hogy fiatalabb vagyok, és még tetszett is neki.
2014. nov. 27. 23:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Talált jobbat és ejetett téged.

Őt meg nem ejti senki, mert szép. Hiába bunkó. Mindenki meg akarja szelidíteni, így sosincs egyedül, mindig van "rajongója".

Ezért nem gondol bele, hogy is eshetett ez neked. és ezért nem gondolja, hogy magyarázattal tartozik.

2014. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak a ribi meg hülye lányok ilyenek, a normálisok is ugyanigy reagálnak, nem törődve a magyarázkodással, belegázolnak akibe csak lehet mert ők a nagy nők akik megtehetik mer ugyis 2000-en rajonganak értük...
2014. nov. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!