Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom beszélget a volt barátnőjével? Ti szoktatok az exszel beszélni?

Figyelt kérdés
Neten és nem tudom mennyi időközönként, de gondolom nem sűrűn. A szülinapjakor is írt magának egy emlékeztetőt. Nem tehetek róla, de engem ez zavar, féltékeny leszek. Pedig úgy gondolom semmi okom sincs rá, mert nagyon szeretjük egymást. De ettől független zavar, ebből nekem az jön le, hogy még mindig fontos neki valamilyen szinten.
2014. nov. 28. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát előfordulhat, hogy összemelegednek újból.
2014. nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Én férfiként roppantul nem tolerálok semmi ilyesmit. Nem érdekel e téren más véleménye. Ha vége, akkor vége, mi beszélnivalójuk lehetne ugyan az időjáráson, az aktuális filmeken kívül? Buktattam már le lányt, hogy "csak gondoltam küldök egy virtuáéis puszit" szöveget küldött az exének a gépemről, amíg én zuhanyozni mentem. Finom, nem? :-D
2014. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Jogosan vagy féltékeny,de azért ne rohand le, hanem beszéljétek meg ezt a dolgot, mert az egyáltalán nincs rendben ha az ex baratnőjével beszélget. Mi közös témájuk van? A közös emlékek? Szóval mondd el neki hogy téged ez bánt és nem szeretnéd ha tartaná vele a kapcsolatot.
2014. nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyanmár... Ha kultúrált volt a szakítás, miért ne beszélhetnének? Nem mindenkinél jár a szakítás veszekedéssel, attól még ismerősök maradnak, közös múlttal. Nem várhatja el senki, hogy vadidegenként kezeljék egymást!
2014. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nagy szerelem volt akkor ertheto h egy bizonyos ponton foglalkoztatja h mivan az exevel. De ez persze nem azt jelenti h meg szerelmes bele csak torodik vele.

szerintem addig nincs aggodalomra okod amig a Ti kapcsolatotok jol mukodik es szeretitek egymast.:)

2014. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is beszélek az exemmel igaz mióta lapátra tett azóta nem volt mégmás. Ha lesz akkor drasztikusan fog csökkeni a beszélgetések száma. Az ő új barátja meg egy brutálisan közömbös, nemtörődöm valaki ezért gondolom nem érdekli
2014. nov. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Akivel én összejövök,az felejtse el a exét.


Régen ő volt a szereleme,ő vele dugott stb...és ezzel az emberrel barátkozzon a párom?:/

Egy normális embert ez zavarja.

2014. nov. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

A beszélgetéssel nincs gond, a flörtöléssel annál inkább.

És egyáltalán nem értek egyet #2-vel. Attól, mert két ember - akik nem rég talán még egymás "mindenei" voltak - kapcsolata véget ér, attól még nem lesznek vadidegenek.

Persze, ez függ a szétválás mikéntjétől is. Van olyan exem, akit soha az életben nem szeretnék többé látni, de még hallani róla sem, de olyan is van, akivel egymás legjobb barátai vagyunk. Konkrétan előző barátnőm. Barátként kezdtük, szerelem lett belőle, aztán amikor vége lett, megint barátok lettünk.

"Ha vége, akkor vége" - igen, a kapcsolatnak vége. De mint mondtam, attól még nem lesznek vadidegenek egymás számára.

"mi beszélnivalójuk lehetne ugyan az időjáráson, az aktuális filmeken kívül?" Szóval szerinted csak azoknak lehet az időjáráson és a filmeken kívül más közös témájuk, akik járnak? Ha igen, akkor elég szegényes szociális életed lehet. Attól meg, mert egyszer kifogtál egy ribit, még nem kéne általánosítanod.


Továbbá függ attól is, hogy az a kapcsolat milyen volt. Ha mondjuk kvázi csak d*gásból állt, és igazán érzelmileg, vagy ha úgy tetszik, "barátilag" nem volt mély kapcsolat, akkor valóban furcsa lenne, ha utána is tartanák a kapcsolatot. De ha normális emberi, baráti kötődés is kialakult köztük, akkor teljesen természetes, hogy a szakítással nem akarják még az emlékét is sóval felhinteni.


"fontos neki valamilyen szinten" - ami szint lehet, hogy a baráti szintet jelenti.


Én azt mondom, hogy aki szeret, az veled marad, akit meg lehet vinni, azt viszik is. Egy kapcsolat nem attól lesz stabil, ha kiiktatnak minden "potenciálisan zavaró tényezőt".

2014. nov. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Simon, nem igazán hat meg, hogy nem értünk egyet. Ettől persze nem pontozlak le. Az ex az nem véletlenül ex.
2014. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van nem egy olyan exem, akivel nagyon jó barátok vagyunk, rendszeresen szoktunk beszélni. Lefeküdni, összejönni eszem ágában sem lenne velük, abból a szempontból már teljesen kiábrándultam belőlük.


Ellenben azoktól a csajoktól, akik emiatt halálra üldöztek a tébolyult féltékenységükkel, herótom van. Megjegyzem, ezek mind olyan emberek voltak, akik maguk is tartották a kapcsolatot egy-két exükkel...

2014. nov. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!