Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy fiú a barátnőjével szinte CSAK a videojátékokról beszélget?

Figyelt kérdés

NEM ÉN!!!


Buszon mindig van egy pár, általában mögöttem ülnek, így mindent hallok.

Ma pl. a Minecraft grafikai motorját vették át, illetve erősebb-gyengébb karakterekről és a tabletek processzoráról is szó esett.

Szerintetek hosszútávú kapcsolatuk lesz?

Mi a véleményetek erről?


Valahogy nekem ez olyan idegen.


Kb. 16 évesek voltak.


2014. szept. 16. 15:36
 1/6 anonim válasza:

Az, hogy a buszon miről beszélgetnek, szerintem teljesen lényegtelen.

Mi sem ott szoktuk megbeszélni, mennyire jó volt a tegnap éjszaka...

2014. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

xD

A volt barátommal nálunk is ez ment négy évig.

Meg legjobb barátnőmmel kb. csak kocka nyelven szoktunk beszélni egymással a suliba. Rohadt vicces hogy senki nem érti hogy miről beszélünk. :D

19/L

2014. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint a pasim meg én, csak mi más játékokkal játszunk. :D huszonévesen.

Egyébként az elsőnél a pont, lehet a buszon erről szeretnek beszélni. Másrészt ha van közös témájuk az mindkettőnek jó nem?

2014. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök cuki! Szerintem ha van közös témájuk és ennyire jól el tudnak dumálni róla akkor az egy hosszú kapcsolat lesz! Régen mi csajommal folyton még a buszon is World of Warcraft-ról beszéltünk. Együtt is játszottunk sokat. Volt, hogy átjött, szexeltünk aztán együtt toltuk a WoW-ot vagy a Minecraft-tal is sokat játszottunk együtt...és azóta is együtt vagyunk, egy nagyon jó és őszinte kapcsolatban, máig tartó erős szerelemmel!
2014. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hűűű valaki de féltékeny :D :D

Mindenki arról beszélget, ami neki jól esik. Van, akiket a szex köt össze évekig, van, akiket egy közös megszállotság egy életre, és van, akiket minden.

Ő dolguk, szerintem klassz, hogy egyformán megszállottan szeretnek valamit - könnyen megértik egymást.

2014. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4- es vagyok. Még csak annyi, hogy azért írtam múltidőben, mert régen együtt mentünk át hozzá busszal, ma már együtt lakunk és otthon beszélünk ezekről :) Sőt csomószor az van ,hogy én játszok Ő meg leül mellém és nézi...meg segít, hogy "kifogytál, tölts újra", "most lődd, most sebezhető", vagy "gyorsan heal, HEAL, meg fogsz ha...b**szki szóltam, hogy heal-elj!" Pedig mi sem vagyunk már tizenévesek, én közelebb vagyok a 30-hoz, mint a 25-höz...Ő pedig 4 évvel fiatalabb. És van már közös gyerkőc is...szóval azt hiszem ez elég jól mutatja milyen jól képes működni egy kocka kapcsolat. (És mielőtt jönnének a rosszmájú és irigy kommentek, majd' minden este van szex...nem is akármilyen...vad és néha pajzánul perverz és köszönjük van életünk is a digitális világon kívül is... de még milyen :P)
2014. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!