Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőjével beszélget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőjével beszélget a hátam mögött és én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Mikor még a csaj bejelölte egy napot beszélgettek.. én meg mondtam neki, hogy rosszul esik, hogy a volt barátnőjével beszélget nap hosszat..utána ráírt a csaj később, akkor megbeszéltük, hogy ezentúl elmondja ha írna.. erre tegnap tudtam meg, hogy szoktak beszélgetni...megkérdeztem mióta beszélgettek erre hogy nem tagadja néha szoktak.. és, hogy a csaj kapcsolatáról meg a miénkről beszélgetnek.. de nem akarta elmondani nehogy balhézzak.. és még én vagyok a rossz... így bízzak benne meg, hogy a volt barátnőjével lelkizget? a csaj átverte meg minden és vele lelkizget nekem meg kitudja mióta hazudik és megbánt.... dehogy én túl magamra veszem.. azért az emberek többségébe akik szeretik a párjukat nem beszélgetnek a volt párjukkal, mert tartják ennyire tiszteletben mások érzéseit..
2013. máj. 11. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

ez egy bonyolult dolog.

tény, hogy neked van igazad, tény, hogy le kellene sz.rni a másikat, elég rendesen, nem szóba állni vele, elhajtani a f.szba.

De gondolom fiatal(ok vagytok még), ilyen idősen esnek az emberek ilyen hibába. én is elkövettem kb pont ugyan ezt, amit a te barátod. Ugyan ilyen durci volt abból is, eleinte nem értettem miért, aztán igazából rájöttem. Azóta nem beszélek a "volt"-tal, egy mert szemét volt, kettő mert volt, három mert nem érdekel mit akar.


Mondd el neki megint amit elmondtál előtte, mondd, hogy szarul esik, meg emlegesd fel, hogy mekkora patkány volt. Aztán hagyd kicsit, majd rájön idővel.

Lehet egy hét, lehet 1hónap, vagy kettő de rá fog jönni.

2013. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!