Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatosan fáj a torkom,...

Iszonyatosan fáj a torkom, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok. Reggel kezdett el fájni a torkom, de most már szörnyű minden nyelés. Valószínűleg valami vírust bekaptam. Csak holnap négytől van házidokim. Tanácsok addig esetleg? Az orrom is folyik és már be is rekedtem. Lázam nincsen. Nagyon árt ez a babának?
2013. okt. 6. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
fokhagyma mézzel, sós vizes garrgalízálás (ez nagyon hatásos jó tömény sós vízzel, de iszonyat íze van) , Paramax Rapid nevű gyógyszer szedhető, méz, nedves sállal bekötheted, meleg tea, méz mentolos cukorka
2013. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán a hagymát kihagynám...mert ha csak akár hőemelkedésed lesz,rengeteget dob rajta,és negatív értelemben.AZ én torkom is iszonyatosan fáj most,szedjél napi 1000mg C vitamint,(de többet ne!).pl.60szemes TEVA-s,elég kellemes íze van,forró tea + minél több folyadék,és pihenj sokat.
2013. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!