Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ekkora hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ekkora hülyeség után?

Figyelt kérdés
Lányok ha szakítanátok a barátotokkal mert abban a pillanatban úgy érezted hogy eleged van a kapcsolatból, de már másnapra megbánod a dolgot. mit tennétek??
2014. nov. 29. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmondanám neki,hogy megbántam,de azt nem várnám el tőle ezek után,hogy vissza is fogadjon.
2014. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Levonnám a következtetést, hogy egy ostoba kis csitri vagyok.
2014. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Odaalnek a tukor ele es kirohognem magam.
2014. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, vissza fog fogadni. De ne számítsál arra, hogy ez mindkettőtöknek olyan nagyon jó lesz. Először ezt beszéljétek meg. Ha utána okés, akkor megkérdezheted, hogy mi lenne, ha előröl kezdhetnétek.
2014. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én semmit. Ha már egyszer úgy döntöttem, hogy szakítok az illetővel, akkor lenne bennem annyi tartás, hogy nem rohanok vissza hozzá, és nem is mondanám el neki ezeket az érzéseket, az biztos.
2014. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!