Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyeség elbúcsúzn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyeség elbúcsúzni tőlük?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nagyon úgy néz ki, hogy jövőhéten szakítunk (a miért akkor meg stb az most nem lényeg).

És arra gondoltam, hogy elbúcsúznék a szüleitől is ha tényleg szakítunk, szerintetek ez milyen ötlet?

2 éves kapcsolat, szüleivel nem vagyunk rosszban.


2014. nov. 13. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom...
2014. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aranyos szándék (már amennyire annak nevezhető), de ha tényleg ilyen a viszonyotok, akkor se menthető a kapcsolat?
2014. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mi a baj, első?

Hát, jelenleg nagyon úgy néz ki, hogy sajnos nem.

2014. nov. 13. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elbúcsúzni. Azt akkor kell, ha elutazik az egyik fél. Ti még ugyan úgy összefuthattok a városban.
2014. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Értem a szándékot mögötte, de tényleg nem megszokott. Mivel nem vagy hajlandó részletezni a kapcsolatotokat vagy a szakítás okát, ezért konkrétumot sem tudunk felelni, vagy max. használhatatlan jézusom-ozás mint ahogy első is tette.


Vagy írsz még részleteket, vagy marad a zsigeri előítélet és vakon válaszolunk.

2014. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Privátban írok 1-2 részletet.
2014. nov. 13. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem nagyon függ attól, hogy miért meg hogyan váltatok el egymástól a pároddal. Mert ha te bántottad meg akkor nyílván a szülők szerintem harakszanak rád.

Kicsit nehéz így "tudatlanul" válaszolni.

2014. nov. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!