Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha nem akarok gyereket? 20l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem akarok gyereket? 20l

Figyelt kérdés

21 leszek idén, és egyenlőre elképzelni sem tudom, hogy babázzak. Szeretnék még élni. Tanulni, utazni, dolgozni...Aztán majd meglátom.

Eddig a barátom (28) is egyetértett velem, de tegnap óta mint akit kicseréltek. Kitalálta, hogy ő minél hamarabb szeretne gyereket.

Én nem tudom, egyáltalán akarok e, de a közeljövőben biztosan nem.


Tartható így egy párkapcsolat?


2014. nov. 29. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akkor baj, ha nem tudtok közös nevezőre jutni. Én sem akarok gyereket, ez már nem is fog változni, mivel jócskán benne vagyok a korban. Soha nem kötöttem volna az életem össze egy olyan férfival, akinek a főbb céljai között szerepel, hogy gyerekei legyenek.
2014. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Penderítsd ki a barátodat!


Ez nem normális, elmebeteg. Miért akarja tönkre tenni az életét egy 20 éves fiatal lánynak, azzal h ráeröltetni idő előtt a gyereket?? És ha 5 év múlva elromlik a kapcsolatotok és mehetsz az utcára a gyerekkel akkor majd találj olyan pasit aki eltartja más kölykét

2014. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem lenne baj,én sem akarok,elvből,sem most sem később. Ha gondolod írhatnál is akár,hasonló korban vagyok :-D
2014. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vele biztos nem maradsz így sokáig...

Vagy enged valamelyikőtök, vagy szakítás lesz belőle.

Akárhogy is, én is olyannal akarnék csakis lenni, aki akar babát. Egyébként meg nem érezném komolynak a dolgot.

HA az ember élete végéig akar valakit, akkor így megy szerintem.

Mondjuk ha később szeretnél, csak nem most azonnal, akkor beszéljétek meg.

Az még megoldható.

2014. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz komoly a kapcsolat, hogy valaki akar babát, vagy nem. Nekem soha nem kellene gyerek, pedig a férjemmel akarom leélni az életem, ő az igazi, a szerelmem, egyben a legjobb barátom. Anyai érzéseim viszont nincsenek, nem tenne boldoggá egy baba, nem olvadok el, ha kisbabát látok, sőt nem érdekel, semmit nem mozdít meg bennem. Nem akarom megölelni, megsimogatni. Nem utálom a gyerekeket, de nem is rajongok értük.


Te sokkal-sokkal fiatalabb vagy nálam, nálad még változhat ez, lehet, később akarsz majd gyereket. Viszont ha most még nem, a barátod viszont mindenképpen most, akkor szinte biztos, hogy nem sok jövője van a kapcsolatnak.

2014. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Baj, de sajnos a mai fiatal lányok 90%-a nem akar.
2014. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
7%

#16


Mert elvakították, agymosták őket... Lemondtak az élet értelméről, és inkább eladják magukat a multiknak, bankoknak egy kis élvezetért cserébe.

2014. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
86%

Az agymosás ott kezdődött, hogy belenevelték az emberbe, hogy márpedig mindenkinek családot kell alapítania, ez a normális és ha nem csinálod nem is vagy teljes értékű ember.

Ezért végződik a házasságok fele válással. Vagy lesz alkoholista valamelyik (vagy mindkét) fél. Vagy kerül intézetbe a gyerek, mert Mónika úgy döntött, hogy bár létminimum alatt élnek, azért mégiscsak az a normális, ha van legalább egy gyerek a háznál.

2014. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!