Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találjak úgy barátnőt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak úgy barátnőt ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Az elején akikkel ismerkedem és azt mondják h nem akarnak, később rájuk is mindre rájött h "de még is akarnak". eddig 5 lánnyal jártam így.

Az utolsoval 1 héttel ezelőtt mentünk szét emiatt.

És még is hol? Mert mikor randizgatunk meg stb akkor minden szuper de egy idő után sajna ez megváltozik.

29/f



2014. febr. 1. 16:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nyugi haver én is mindig így járok...nekem is ugyanez a bajom. Egy ideje pont emiatt nem is utazok hosszútávú kapcsolatokra.
2014. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
De sajnállak! Én meg pont ilyen barátnőt keresek. Én meg szeretnék gyereket de én meg olyan nőt nem találok aki szeretne.
2014. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Válassz olyan nőt aki utálja a gyerekeket :D
2014. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezek szerint életet kéne cserélnünk 2-es...
2014. febr. 1. 16:48
 5/21 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők, nem is kevesen. Például én, már 35 vagyok, de irtózom a gondolatától is, 100% hogy soha nem fogok szülni. Mondjuk én már elkeltem, szerencsére a férjem is ugyanígy gondolkodik, de viszonylag sok harmincas nőt ismerek, akiknek nincs és nem is vágynak gyerekre. Te csak tisztázd a legelején, hogy mit gondolsz erről és előbb-utóbb biztosan összefutsz néhány hozzád hasonlóan gondolkodó nővel.
2014. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mindig így van, mindig az elején tisztázzuk ezt.

Ezek szerint majd egyszer....:)

2014. febr. 1. 16:52
 7/21 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy te valaha is akarj gyereket? Biztos vagy benne, hogy nálad ebben a tekintetben nem lesz változás?


Olyan nőt keress, akinek nem lehet gyereke. Sajnos ilyenek is vannak, és ők nem kellenének azoknak a férfiaknak, akik szeretnének gyereket. Téged viszont nem zavarna az állapota.

2014. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2. vagyok. lehet hogy azt kellene. Hol találsz ilyen nőket? Mert én meg csak olyant találtam eddig akinek csak szexre kellettem. Többet nem akartak.
2014. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

igen egész biztos h nem akarok, csak ilyen nőt akit írsz nehéz találni...és ha talál is ilyet az ember, akkor sem tuti ugye, hogy te kellesz neki...

Csak az zavar leginkább, hogy az egy dolog h ellennék úgy h pár éves kapcsolataim vannak csak emiatt vagy alkalmiak, de 29 éves vagyok és lassan csak kéne egy úgymond fix...

2014. febr. 1. 16:56
 10/21 A kérdező kommentje:

2-es.

Áruházakban, bevásárlóközpontokban, legutóbbit a postán, kávézóban, mcdonaldsban, plázákban, meg 1-2 szórakozóhelyen.

2014. febr. 1. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!