Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim dúsgazdagok és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim dúsgazdagok és ez miatt nem akar velem összejönni egy csaj, aki nagyon csóró. Hogyan mondjam meg neki, hogy ez engem nem érdekel?!

Figyelt kérdés
Én 28 Ő 18. Nem vagyok nagy arcú! Azt már megbeszéltem vele, hogy az anyagi különbségeket nem fogom vele érzékeltetni. Az sem izgat, hogy milyen körülmények között él. Ráadásul nagyon jól kijövünk egymással. Nagyon rendes csaj. Már volt az miatt problémám, hogy ki akartak használni a nők. Most meg pont ez miatt nem akar velem összejönni, amikor még ráadásul jó képű is vagyok.
2014. nov. 29. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak beszélj vele még egyszer és kész
2014. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

"Nem vagyok nagy arcú [...] ráadásul jó képű is vagyok."

Érzed, hogy mekkora hülyeségeket beszélsz?

2014. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ebből a történetből csinálhatnál egy love stroy kategóriájú filmet
2014. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet nem akarod érzékeltetni de ez nem így megy. Te mint gazdag "máshoz szoktál" az évek alatt.


Ilyen kis dolgokra gondolj mint:


Nem eszed meg a csirke legtöbb részét csak a "csirkemellfilét"

A lejárat napján már kidobod a teljesen jó termékeket is

Pazarlod a vizet meg az áramot

Akár fél üveg kólát is kidobsz mert "már nem elég finom"

Nem ismered és nem is akarod megismerni a csóró pratikákat a rosszabb ételek ehetövő tételében

Mindenből a márkásat ismered


Ez nem tartható fent egy kapcsolatban. Guba a gubához szokták mondogatni

2014. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28 vagy, és a szüleid vagyonával élsz? Nekem sántít ez a mese.
2014. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez de nagy hülyeség utolsó :D ha nekik jó miért ne működne és akinek van egy kis igénye az megcsinálja az 50%-át a felsoroltaid közül pláne nemtudom hogy jön ez a kapcsolat részbe nem elvenni akarja hanem járni szeretne vele
2014. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egyszer egy gazdag pasim, ő is ezeket mondta magáról, meg hogy nem számít, hogy ő gazdag. Aztán mindig olyan parancsolgató volt a hangvétele, legalábbis én mindig azt szűrtem le, hogy azért érzékelteti, hogy ő "felettem áll", és ő dönt mindenben, mégha ezt ki sem mondta. Nem is tartott sokáig.
2014. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6


Ha valakivel jár az ember ott azért a távoli jövőben felsejlik hogy szívesen lenne vele együtt sokáig később is... Szóval jobb figyelni az ilyesmikre már az elején.

2014. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem mégis úgy jön le hogy eléggé nagy arcod van és ezt tényleg ne vedd sértésnek. Nekem elolvasva rosszul esett hogy lecsóróztad a lànyt. Miért nem lehet azt írni hogy szegény?

Amúgy szerintem sem müködne hosszútàvon..igaza van a lànynak.

2014. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az apáddal lehet szívesen összejönne a csaj de te csak egy anyuci pici fia vagy.
2014. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!