Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen pasi találhat magának párt, vagy örökre forever alone?

Figyelt kérdés

Otthon ülő, csak a sport érdekli a TV-ben is, nem jár sehova, nem szeret emberek között lenni, nincs sok barátja sem, se hobbija, unalmas.

Vagy milyen lány illene hozzá?

De ne mondjátok hogy járjoin el társaságba, ha egyszer ott nem érzi jól magát (még étterembe se szeret beülni).


2014. nov. 29. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedik? Persze hogy lehet pàrja...
2014. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha találkozik egy szintén antiszociális lánnyal,akkor megtörhet az átok.
2014. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

akkor marad a netes társkeresés. és a remény,hogy talál megfelelőt.

de azért nem tudom,szóval egy nővel el kell menni randizni is,néha nem ártanak programok.


szerintem nagyon elzárkózol,és ez nem túl jó, nekem ilyen pasival nem menne

2014. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 aladar12 ***** válasza:
40%

hogy találna párt, ha nem akar találni? vagy arra vár, hogy otthon ül, becsönget élete szerelme és boldogan élnek amíg meg nem halnak?

és de mondom, hogy el kell járni társaságba, mert valamit valamiért.

2014. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
A bátyám épp ilyen és nagyon szép barátnője van ;)
2014. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Netes társkeresőn találhatsz bőven otthon ülő csajokat elég ha csak beírod szűrésnél, hogy súlya több mint 80 kiló. :)
2014. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De amúgy teljesen normális, nincsenek szélsőségei, se dühkitörései, nem ártana szándékosan senkinek és nem is törtető, nem perverz. Rá mondanák szerintem azt a tipikus "rendes" jelzőt, ami ugye nem egy nagy dícséret.
2014. nov. 29. 15:56
 8/14 anonim ***** válasza:
de,a rendes jelző nagy dicséret,ha normális nőtől hallod.:P
2014. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, de szerinted miért jó az, ha egy férfi nem törtető?


Normális férfiban van késztetés a dominanciára, ennek pedig egyik legcivilizáltabb módja az, hogy nem halomra öljük embertársainak, csak pl. sportban, gazdasági versenyben, tudományos életben, stb. akarunk náluk jobban érvényesülni. Van amikor együtt kell evezni egy hajóban kollégákkal, de van, hogy velük is versenyezni kell, pl. projektvezetésért, vezetői pozicióért, stb.


Minden nem önzően céltalan, hanem a célja az, hogy családunknak minél jobb életszínvonalt biztosítsunk, ezáltal utódunk is minél versenyképesebb, a társadalmon belül saját maga által megtalált területen az elitbe tartozhasson.

2014. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy az egy jó tulajdonság, hogy nem törtető?(bár nyilván valakinek az). De átod, pl. Neked nem.

Amúgy nem tudom miért kellene bárkivel is versenyezni?

2014. nov. 29. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!