Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a szerelem? Mi a biológiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Mi a biológiai haszna a szerelemnek? Lehet csak egy hiba az emberben?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj akit szerettem de nem tudtam hogy szerelmes vagyok bele. Csomó dolgot utáltam benne... Sok egyéjszakás kalandja volt én meg pont az ellentettje vagyok, nekem csak azzal jó a szex akit szívből szeretek. Rengeteget beszéltem vele de valahogy sosem bíztam meg benne teljesen valamiért, mindig benem volt hogy hátha megcsal, hátha én is csak egy pasi vagyok akit megkap aztán tovább áll. Meg sosem hittem hogy engem akar, nem tartom magam túl jó embernek és féltem hogy rájön milyen vagyok, nem értettem mit akar egyáltalán tőlem... Aztán amikor elveszítettem jöttem rá milyen fontos volt nekem. Mióta nincs csak vagyok, nem érdekel semmi, nem tudom minek vagyok, nemigazán akarok semmit, nincsennek terveim, teszem a dolgom de legszivesebben csak aludnék egész nap, gyávaság és gyengeség lenne meghalni, talán csak azért élek még, ha egyáltalán ezt élet ami van. Tudom van nála jobb nő, jobb ember de ő kell még most is de akkor miért kell még mindig??? Az agyam tudja hogy soha többet nem látom de a szivem nem. Mi a biológiai haszna a szerelemnek. Lehet csak egy hiba az emberben.
2014. nov. 29. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerelem biológiai hasznáról tökéletesen olvashatsz Richard Dawkins Önző gén című könyvében.
2014. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Ti pasik,mind ilyenek vagytok.Mikor ott a nő nem tudjátok megbecsülni,aztán ha lelép,sírtok utána.Nem tudlak sajnálni,mind megérdemlitek!
2014. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PearlDiver ***** válasza:
A biológiai haszon akkor mutatkozik meg, amikor egy ilyen helyzetben időben rájössz, hogy ő kell és elkötelezed magad mellette. Ha erre nem vagy képes, azt hívják úgy hogy természetes szelekció :-)
2014. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!