Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hiba, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hiba, hogy nem vagyok szerelmes a páromba?

Figyelt kérdés
Vonzódom hosszé, nagyon tetszik, tisztelem őt, de nem vagyok szerelmes belé. Tudom, hogy ő pedig pontosan az ellenkezőjét érezni irántam, nagyon szeret, panaszkodik, hogy nem mondom neki minden nap, hogy mennyire szerelmes vagyok belé. Előszór azt hittem, hogy szeretem, azért is jöttem vele össze, mikor lehetőségem volt rá, de rájöttem, hogy ez nem igaz. Ami furcsa, hogy eddig egyik barátomnál se, most egyedül nála érzem azt, hogy vele kétségek nélkül le tudnám élni az életemet. A gond az, hogy ő úgy tudja, hogy szeretem.

#szerelem #párkapcsolat #szerelem nélküli párkapcsolat
2014. aug. 12. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
És miért kínzod őt azzal, hogy hazudsz neki? Nők... -.-"
2014. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az nem hiba, hogy nem vagy belé szerelmes, hiszen nem tehetsz róla. Az viszont csúnya dolog, hogy nem vallod be neki az igazat és hitegeted. Mondd el neki, hogy úgy érzed, nem vagy szerelmes! Undorító részedről így benne lenni a kapcsolatban, hiszen neki ennél többre van szüksége.
2014. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen , ez elég nagy baj :/

ne játssz az érzemeval , mondd el neki

2014. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor az nem egy egészséges párkapcsolat.Tegyél meg valamit ne hazudj neki meg megadnak se,és inkább váljatok külön,mert irtóra sz ar érzés ha kiderül.
2014. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántás és nagyon jó vele. Ugyan úgy viselkedünk, mint egy normális kapcsolatban élők, ugyan olyan jó vele nemi élet, mint mikor összebújva megnézünk egy filmet. Tényleg azt hittem, hogy szeretem, azért mondtam neki,, csak mostanában jöttem rá, hogy ez nem igaz, és nagyon kedvelem, nem szeretem. de nem akarom elveszíteni :/
2014. aug. 12. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Képzeld magad a helyébe. Azt gondolod a párodról, hogy szerelmes beléd, nincs okod mást feltételezni. Szeretnél tudni arról, ha ez esetleg mégsem így van? Hogy esne, ha a párod átverne téged?
2014. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hiba.

Én nem tudnék egy olyan párkapcsolatban élni, ha nem lennék szerelmes a páromba, én szinte rajongok érte. :$

2014. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!