Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Problémás az erőteljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Problémás az erőteljes szexuális kisugárzás. Miért?

Figyelt kérdés

Azt mondják erőteljes szexuális kisugárzásom van. Minden pasi csak megdugni szeretne. Miért nem akarnak kapcsolatot? Beszélgetni is szeretnek velem, tehát ostoba sem vagyok. Tény hogy különleges az öltözködésem, de nincsenek óriási méreteim, amitől k*rvás lennék. Szóval nem értem miért csak szexre kellenék. Valaki elárulná?

N/21



2014. nov. 29. 18:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
én ezt honnan debugoljam ki????
2014. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%

most mi ezzel a probléma?

nem azért nem akarnak kapcsolatot, mert szexuális kisugárzásod van, könyörgöm!!!

Hanem mondjuk azért, mert úgy amúgy nem jössz be nekik.


Én is ismerek olyan lányt aki nem szép lány. Nem járnék vele. De olyan szexuális kisugárzása van, hogy imádok vele szexelni. Ez van.

Ha nem lenne a szexuális kisugárzásod csak annyi különbség lenne a mostani helyzethez képest, hogy még megdugni sem akarnának. pont.

2014. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Mert rossz helyen keresgélsz.


23/F

2014. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
könyörgöm, csak annyit kérdeztem hogy mitől lehet az hogy hiába intelligens és szép egy lány, csak megd*gni akarjátok és kapcsolatot meg semmiképp?
2014. nov. 29. 18:39
 5/27 anonim ***** válasza:

"Tény hogy különleges az öltözködésem"

ez pontosan mit takar?


"nincsenek óriási méreteim, amitől k*rvás lennék"

sztem nem attól lesz vki k.vás, hogy nagy a melle :)


de hozzáteszem: az öltözködésétől se!


Én nem ítélkezek külsőről. Nálam előny, ha egy nő nőiesen öltözködik. De a nőies és a kihívó öltözék között azért van különbség. Ha ezt valaki nem találja el, akkor az vagy egyértelmű jel, felkérésnek veszem, vagy ízlésficam.

De mint mondtam, nem ítélkezek külsőről, figyelem a személyisége többi vonását is. Nem gondolom vkiről h kvás, ha mondjuk 14 centis tűsarkúban van, de nem úgy viselkedik.

Ha egyértelmű h csak szexet akar, akkor én is csak annyit, de ha többet, akkor nem fogom kihasználni (sztem egy intelligens férfi nem csinál ilyet) viszont ezt egyértelműen jelezni kell.

Az lehet, h nem adsz megfelelő jeleket, vagy nem túl intelligens körökben mozogsz.

2014. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

pedig kettes jól írta. ha valaki bejön, akkor az nem baj, ha még kívánatos is.

rengeteg oka lehet, miért nem jössz be, kár arra fognod, hogy a varázslatos külsőd és személyiséged elbizonytalanítja vagy elriasztja a férfiakat. lehet ez is, de nem biztos.

N

2014. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

Én elárulom. Jó külsejű, ápolt csajok szexuálisan vonzók szintjük feletti férfiaknak is (versenyképességi faktorok: külső, fellépés, népszerűség, egzisztencia, iskolázottság, stb.)


Tehát simán lehet hogy hozzászoktál ahhoz, hogy magadhoz mérten egy fokkal jobb férfiak társaságát keresd. Viszont a nálad egy fokkal jobb férfiak szignifikánsan nagyobb arányban akarnak csak könnyed kapcsolatot veled, mint a szinted körüliek.


Magamat is hozhatnám példának, fiatalabb koromban csinos, de egyszerűbb csajaim voltak, feleségnek szintem körüli nőt választottam (iskolázottságban, munkahelyi sikerességben is hasonló szintű). Régebben sokat költöttem csajaimra, emiatt nem éreztem hogy kihasználom őket, de elvártam hogy szinte mindig az én akaratom érvényesüljön. Most meg örömmel hagyom hogy nekem dirigáljanak (alacsonyabb kulturáltságú, társadalmi helyzetű csajtól ezt nem tűrném).

2014. nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet privátban, megmondom hogy nekem mire kellenél és miért.
2014. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Iskolázott vagyok, szép és visszafogott viselkedésű. Öltözködésben egyesek szerint kihívó, bár nem értem mi a baj azzal, hogy szeretem a ruhákat, szoknyákat, harisnyákat, combfixeket. Meglehetősen vékony vagyok, balerina alkat. Ezek a tények, ebben nincs kérdés.

Vitatható információ: erős szexuális kisugárzás. Ezt nyilván én nem látom, ezt mások mondják.

A kérdés az, hogy vajon miért nem akarnak komolyabbat a pasik mint a barátság vagy a szex? Akkor mi kell nekik? Én azt hittem hogy azzal hogy ápolt vagyok, értelmes és nőies, mindent megtettem.

2014. nov. 29. 19:05
 10/27 A kérdező kommentje:
És hozzá tenném hogy szintemen alul keresgéltem eddig is, (mert a velem egy szintű fiúk beképzelt se*gfejek többségében akik elvárják hogy a lány futkározzon utánuk) de ezek a szinten aluli fiúk mikor néhány hónap alatt összeszedik magukat és rájönnek hogy nem kell bes*arni tőlem, akkor meg kihasználnak vagy csak már csak szexet akarnak.
2014. nov. 29. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!