Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő tett tönkre, most miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő tett tönkre, most miért aggódik, hogy hol töltöm a Karácsonyt?

Figyelt kérdés

Évekig szerelmes voltam egy fiúba, aztán nyár végén úgy nézett ki, hogy együtt leszünk. De mégsem jött össze a dolog és átment parasztba, lövésem sincs, miért.

Két variáció volt: vagy úgy csinált, mintha nem léteznék, vagy nevetség tárgyává tett, viccet csinált belőlem és piszkált. Elegem lett a sírásból, abból, hogy csendben tűrök.

Belementem egy kamukapcsolatba az egyik egyetemista barátommal és ennek elég gyorsan híre ment. A srác pedig féltékeny lett, ennek jelét is adta.

Nemrég pl. elindult egy olyan pletyka, hogy a Karácsonyt a "barátom" nagyszüleinél töltjük egy tengerparton és ma az adott fiú ült az asztalomhoz egy kávézóban, csak úgy, hívatlanul és megkérdezte, hogy ez igaz-e, én meg rávágtam, hogy persze. Erre bekattant, hogy nem mehetek el vele, meg hogy rövid ideje vagyunk együtt, bármi baj történhet, stb.

Otthagytam és utána még írt, hogyha bármi történne velem, akkor azt nem tudná magának megbocsájtani.


Tavasszal leérettségizünk, utána már remélhetőleg nem kell nap, mint nap látnom. De addig valahogy el kell viselnem és nem lóghatok el minden órát, ami vele, meg a barátnőjével lenne (ja, mert 5 hete barátnője van).


Mit tegyek, hogy ne egy helyben álldogáljunk?


2014. nov. 29. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
lelkiismeret?
2014. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megbánta
2014. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem hogy végre rájöttél már hogy sulistárssal, osztálytárssal nem kezdünk kapcsolatot, nem vagyunk belé szerelmesek évekig, aztán hagyjuk magunkat kihasználni...

Amúgy meg elég ostoba dolog hazugságban élni. Next gerenration... Pf...

2014. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bírd ki, és tartsd Magad. Aki piszkál, és nyilvánosan megaláz, az se pasinak, se havernak, se osztálytársnak nem kell, ezt a bánásmódot NEM érdemled meg. Ha attól az apróságtól, hogy nem jöttetek össze ekkora paraszt lesz, milyen lenne egy kapcsolatban, amikor épp fasírt van? Mert minden kapcsolatban van!
2014. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!