Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor töltöttetek először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor töltöttetek először együtt karácsonyt a párotokkal? 21/f

Figyelt kérdés
Nekünk ez lesz a 3. karácsonyunk, de még egyszer se töltöttük együtt, és most se fogjuk, mert ilyenkor mindketten családdal vagyunk.
2014. nov. 8. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17 évesen az elsőt. L
2014. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
húsvétnál ugyanez a helyzet. Eddig mindig késve locsoltam meg, mert messzebb lakunk egymástól, csak ugyanott tanulunk.
2014. nov. 8. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Most szeretném. 17/L
2014. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én (sajnos) 17 évesen. (kb 1 hét múlva töltöttem a 18-at.)


[A sajnos azt arra értettem, hogy a körülmények miatt, de egyébként jó volt vele karácsonyozni. :) ]

2014. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
soha.
2014. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem volt még olyan karácsonyom, amikor lett volna valakim. Az exem majdnem egy év után nem sokkal karácsony előtt mondta ki, hogy végleg vége. Szerinted milyen karácsonyom volt utána? Semmi hangulatom nem volt ünnepelni.
2014. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez a bajom... Harmadik karácsonyunk és most se fog sikerülni, mert a családunkkal töltjük :D De utána pár napon belül mindig megyünk egymás családjához "karácsonyozni" :D Mindig hiányzik olyankor :( És olyankor mindig elképzelem, hogy pár év múlva majd csak ketten fogjuk már ünnepelni vagy hármasban már :D Na jó, nem álmodozom, még messze van az... :D

22L

2014. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta minden karit az aktuális párommal töltök el.24/L idén nem
2014. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még soha nem nagyon volt ilyen.
2014. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekünk is 3. karácsony és most se leszünk eggyütt :( tudja mennyire nem is akarok a családdal, ő mégse szeretne ez ellen semmit se tenni :( utálom már ezt is :(
2014. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!