Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz hogyha néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogyha néha azon gondolkozom hogy a barátnőmnél vannak szebb arcú lányok is?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt eléggé összeillünk és szeretem őt, nem nagyon volt még ennyire komoly kapcsolatom és hajlamos vagyok néha rágörcsölni dolgokra hogy vajon ő e az igazi meg ilyesmi... Egyáltalán nem igaz hogy nincs szép arca csak néha gondolkozom ilyesmiken... Persze tudom hogy 2 hónap még semmi bár elég sokmindenen keresztül mentünk hogy azt mondhassam erősödött a kettőnk kapcsolata és néha már tényleg félszavakból is megértjük egymást...

2014. nov. 29. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz,csak azt bizonyítja hogy te is egy s eggfej vagy!
2014. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez még egy elég friss kapcsolat, majd alakul.
2014. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy jó zacskó mindig segíthet.
2014. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok olyan hülye hogy ezt közlöm is vele, hozzáteszem.
2014. nov. 29. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass lányokra vagy viráglelkű b-.uzikra.


Igen, teljesen normális, hiszen ember vagy.


A szépséget lehet mérni jórészt logikusan, objektíven.


Teljesen normális, hogy tisztában vagy vele, hogy vannak a te barátnődnél vonzóbb kinézetű lányok is.


Egy férfi csak a szerelem legőrültebb pár napjában vagy hetében látja a világon a legszebbnek (esetleg, néha, talán) a lányt, akit szeret.

2014. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

"Egy férfi..."blabla. ez nem attól függ, hogy férfi vagy vagy nő, hanem a személyiségedtől és/vagy a szerelem mértékétől, minőségétől.

igen, egy normális kapcsolatban, ahol minden klappol, szereted a másikat és emellett még szép (!) is (ahogy te leírtad), akkor nem gondolkozol ilyeneken, mivel elméletileg a párodhoz kéne legjobban vonzódnod.

2014. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

6


És ezt melyik Disney mesefilmből, vagy romantikus vígjátékból szedted? Esetleg Twillight, Szürke 50 árnyalata, stb? Komolyan. Nem tudom elképzelni hogy aki a valóságban él és széles körű élettapasztalatokkal rendelkezik, az így gondolkodjon. De cáfolj meg, ha tévedek.


Esetleg nő vagy? Mert akkor még meg is értem a válaszod. Csak nem ismered a férfiakat és azt hiszed ők is olyanok, mint a nők.

2014. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ZACSKÓT A FEJÉRE
2014. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem gond. A barátnőd is biztos sokat gondol arra, hogy mennyi értelmesebb ember van nálad.

És milyen igaza van...

2014. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindig lesz szebb lány annál akit éppen választasz. Ez olyan mint a Tinder effektus. Azért nem találsz Tinderen rendes párt mert hamar belegondolsz hogy hmm a másik talán mégis jobb. Ha túl nagy a választék az ember nem választ. Ne a legszebbet keresd hanem akivel úgy gondolod le tudnád élni az életed.
2019. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!