Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok egy ilyen ajándékhoz? Nyálasnak tartanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Neten kerestem ötleteket karácsonyi ajándéknak, és már régóta tetszik az, hogy ilyen kis borítékokat adnék a barátomnak olyan feliratokkal, hogy: Nyisd ki, amikor hiányzom, Nyisd ki, mikor bizonytalan vagy, Nyisd ki amikor tudni akarod mik azok a dolgok amik miatt szeretlek :) Stb. Persze nem ezt adnám neki karácsonyra, de szeretnék valami személyesebbet is.


Márciusban leszünk 2 éve együtt, és 18 évesek vagyunk.


2014. nov. 30. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem vágom mi lenne a célja a borítékos cuccnak
2014. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor kinyitja van benne valami,vagy üres:D?
2014. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát írnék mindegyikbe, nyilván nem üres :DD
2014. nov. 30. 10:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Személyes, csak neki szól. Nem az ajándék értéke számít, bár nem ismerem a fiúdat.
2014. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

háhÁHáááháá.lol.üres!!!!!rohatt jó!xddddxdddd

látom a képét ahogy bele bambul:'D

2014. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hat rossz nem lehet. Erezheti a torodest csak a mennyiseggel kell vigyazni majd max 3-5 egyszerre mar ennel tobb kicsit furi. Az neg hogy milegyen benne gondolat ebreszto. Amugy szerintm karacsonyi ajandeknak nem a legjobb mert ugyan megkapja de varnia kell vele mig megnezheti meg hasonlok.
2014. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt pont azért szeretném neki adni, mert mostanában sajnos a suli miatt kevesebbet találkozunk. Sokat stresszelek, és ezért néha ideges is vagyok :( Szóval mint már írtam, nem csak ezt kapná tőlem. Idén parfümöt veszek neki, de az nem túl személyes...
2014. nov. 30. 10:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez szerintem aranyos.
2014. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem tetszene(19F)
2014. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Parfum a leheto legroszabb ajandekok eggyike mint a zokni vagy a tusfurdo stb. Tudsz te ennel jobbatis szerintem
2014. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!