Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartanátok ilyen esetben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartanátok ilyen esetben az exetektől?

Figyelt kérdés

Szóval pár hete lett vége a kapcsolatnak és már sokat tud az ex és ez a baj. Míg ti amatőr festők vagytok,addig többször eszetekbe jut az ex. És félnétek.e attól, hogy az ex elterjeszti a bizalmas dolgokat rólatok,a családról,ezzel megszégyenítve és bemocskolva azt a kevéske festői ismeretséget,ami van.

És persze az ex hozzátok se akar szólni,ráadásul már gyűlöl is.


2014. szept. 30. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked kell ismerned, hogy ő milyen ember, hisz a te exed. Vannak olyan emberek, akik a szakítást úgy bosszulják meg, hogy utána minden módon megpróbálják lejáratni az exüket, aminél nincs szánalmasabb. De a normálisabbak elfogadják és nem süllyednek le ilyen kicsinyes szintre.
2014. szept. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
én nem tartottam sose,de én férfi vagyok,nem egy zsarolható tekintély nélküli kis bu-zi.
2014. szept. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetsz szteroid temető, akkor is szivárogtathatnak ki rólad cikis információt!

Pláne egy ex, akibe ugye anno megbíztál!

Na mindegy hagyjuk is!


Én a helyedbe okosan megalkudnék vele, persze csak képletesen mondom! Légy nagyon rafinált!

2014. szept. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha már elkövettük azt a hibát, hogy maximálisan kitárulkoztunk annó, akkor csak remélni lehet, hogy emberséges marad az ex. Egy jó tanács: még a legbizalmasabb kapcsolatban is kell, hogy legyenek az embernek személyes titkai. Egy rész a lelkében, ami csak az övé, amit nem oszt meg senkivel. Először én is azt hittem, hogy ez baromság, de mint az élet bizonyítja, nem az.
2014. szept. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán, ez oda vissza működik, te is tudsz róla dolgokat. Bár én a békés elválás híve vagyok, és egyik exem se görény ennyire emberileg. Amúgy ha amatőr festő vagy akkor gondolom nem a festésből élsz szóval a megélhetésed nem kerül veszélybe nem?
2014. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De lehet,hogy valamikor nemcsak amatőr leszek. És nincs kedvem ahhoz,hogy lejárasson.


Nem nagyon lehet hozzászólni,nem érdeklem.

2014. okt. 1. 07:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te választottad, nem sikerült kiismerni - ezek szerint, ha tartasz tőle -, sok mindent megtudott rólad, mert engedted, és ezek szerint az elválás sem volt olyan békés... Nem tudsz mit tenni, emelt fővel járj, szerintem az csak rosszabb, ha próbálod megenyhíteni, hisz valószínűleg tudni fogja, hogy a titkaid miatt tetted, jobb ha higgadt maradsz. Ha nincs bizonyítéka ellened, nincs baj. A híres leszel úgyis lesznek rosszakaróid, nem kellenek ahhoz valós tények sem!
2014. okt. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked is kell róla tudnod információkat. Én próbálnék vele békében elválni és elmondani, hogy sajnálom, hogy zátonyrafutott a kapcsolat.


Amúgy nem tartanék ilyesmitől. Anno féltem, hogy egy pucér(csak a mellem látszott), képemmel valaki visszaél és kiteszi napiszarra v ilyesmi,de már azon is túl lettem :D nem kerültem fel mondjuk az oldalra.

2014. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!