Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én utálom a romantikát, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én utálom a romantikát, lehet így barátom, aki elfogad ilyennek?

Figyelt kérdés
Jó, tudom van mindenféle ember, meg mindenki megtalálja előbbutóbb az igazit meg blaa blaa... Van más is ilyen helyzetben? :S Én nem vagyok ilyen izé tipusú ember hogy összebújunk meg puszipuszi meg simi meg virágok meg ilyen baromságok :S :S Utálom a virágokat is!! Ki a fenének kéne ilyen lány? Szerintetek senkinek?! :( Milyen típusú fiúkat keressek?
2010. jan. 30. 21:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lehet, ha megszeret;) korod amúgy? zenei ízlés?
2010. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

nemcska te vagy ilyen én momentál szeretem de pl a tesóim ugynígy vélekednek mint te:)

fel a fejjel nem romantikából áll a világ:D

manapság meg a feúkat se hozza lázba szóval semmi gond ezzel:)

2010. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől jobban érzed magad, én is ilyen vagyok... bár a puszi meg simi minden mennyiségben kell, de az ilyen virágos-rózsaszirmos-füstölős-versírós romantikától hányingerem van:S És mégis van pasim:)
2010. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
19 vagyok zenei ízlésem őőő mind1 csak ne ilyen vivás négeres sz*r rap vagy disco legyen... amúgy hogy jön ez ide?:D
2010. jan. 30. 21:49
 5/22 anonim ***** válasza:
pl rocker vagy, nekem rengeteg ilyen rocker csaj ismerősöm van:) (lehet náluk az a szokás) De nem szereted ha pasid amikor találkoztok átölel, és ad egy puszit vagy egy forró csókot?
2010. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok rocker! hát kint az utcán nem csókolóznék az tuti!
2010. jan. 30. 22:27
 7/22 anonim ***** válasza:
Én ezen gondolkoztam egyik nap a suliban, mert arról ment a téma, hogy az oszt.társaim mennyire igénylik azt, hogy becézgessék, ölelgessék őket. Mondjuk nekem még nem volt pasim, szóval engem még ÚGY nem ölelt meg senki (csak barátnők, család ölelt eddig) de nem szeretem ha ölelgetnek. Meg a becézgetést sem, és puszizkodni sem szeretek. Persze, ha lenne barátom és szerelmes lennék akkor ez valószínű más lenne. És valószínű akkor igényelném is, mert az más mint ha mondjuk egy csaj ölel meg. Na szóval érted mit akarok itt magyarázni :D
2010. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És volt pasid? esetleg voltál már nagyon szerelmes? Mert ha én az vagyok engem nem érdekel, hogy az utcán vagyok vagy sem, nyilván persze nem fogok félóráig francia csókolózni vele de egy nyelves puszi belefér sztem:) szted?
2010. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
aha értem :D am lehet h velem is csak ez van
2010. jan. 30. 22:32
 10/22 A kérdező kommentje:
háát voltam már szerelemes végülis... na de ez bonyolult :S
2010. jan. 30. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!