Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak már meg benneteket?

Figyelt kérdés

Megbocsátottátok? Tudott utána működni a kapcsolatotok? Csók, randi és hazugság(szex nélkül). Néhány hete történt, párom megbánta, és vissza akarna kapni, de nem tudom mitévő legyek. Azóta nem beszéltem vele. Szerintetek? Felnőtt emberek válaszát várom 30+.

Én 30F, párom 26L



2014. nov. 30. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem sose csaltak meg, de biztos nem bocsátanám meg neki. Nincs az a körülmény.
2014. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen csaltak és nem.
2014. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ÖÖÖÖÖ, én csak 25 vagyok, de azért remélem nem baj, hogy írok... Szerintem így is felnőtt ember vagyok.

Na, szóval engem nem csaltak még meg, de fiatalabb koromban nagyon sokat gondolkodtam rajta mit tennék olyan helyzetben. Főleg mikor olvastam könyveket, láttam filmeket, hol végül meg lettek bocsátva az ilyen dolgok. De én valahogy akkor sem, és most sem tudtam elképzelni, hogy hogyan lehet ilyet megbocsátani. Lehet bármilyen nagy a szerelem az én részemről, nem tudnám visszafogadni, mivel összetörné a szívemet. És szembesülnék vele, hogy ő mégsem szeretett annyira mint hittem, ha képes volt megcsalni.

Na, az meg más dolog, ha ő csak baráti dolognak szánta azt a találkozót és nem randinak, csupán a másik fél gondolta annak, és a partner csókolta meg, a másik pedig csupán addig hagyta a csókot, amíg felúcsudott. Ha 100%-ig tudnám, hogy ez így történt, akkor nehezen, de meg tudnék bocsátani. Bár nem tudom hogy ilyen eset után lehet-e újra olyan egy kapcsolat amilyen volt...

2014. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt h megcsaltak es megbocsajtottam mert a kapcsolatunk tobb volt annal h elhagyjuk egymast valami ostoba felrelepest miatt.Persze, dolgoznunk kellett rajta de vegulis sikerult.Egy esely mindenkinek jar de csak es csakis akkor ha


Tenyleg vele akarod keelni az eleted


Es tenyleg o is dolgozik azon h ezen tuljussatok.


Csok,randi...ezek ovis dolgok ilyenekert nem dobunk ki embereket ha azokkal egy eletre tervezunk:-)Mas kerdes ha szerelmes....de mint mondtam en full megcsalasnal sem dobtam ki.


Akkor kitettem volna ha valami non stop hazudozos viszony lett volna, de nem volt az.


Lepontozas indulhat:-))


32/N

2014. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm felfigyelt valakire, akinek bejött, és puszta kíváncsiságból regisztrált egy párkeresőre, ahol fent volt az illető. Aztán miután kinyomozta a nevét, a csávó persze megtalálta, leveleztek és egyszer találkoztak. Valamint miután kiderült, eléggé lesújtott, bevallom, percekig sírtam elkeseredésemben és csalódottságomban, de akkor is folytatta a levelezést, ami már csak plusz pofon és hitetlenkedő értetlenkedés volt részemről. Semmi komoly nem hangzott el, semmi komolyabb nem történt, és megbánta, de a hátam mögött tette, átvert és nagyon sokáig súlyosan fájt, még most is néha eszembe jut. Én nem tudtam elképzelni nélküle az életem, nagyon szeretem, és azt hiszem, borzalmas döntést hoztam volna, ha a szakítást választom. És igen, itt nem volt komolyabb, de még is egy ilyen történet is mély sebet tudott ejteni.. Mentsége persze nincsen, de hozzáteszem, hogy eléggé alacsony az önbizalma, szeleburdi, és ez is közrejátszott abban, hogy a végére akart járni a szimpátiának, persze jogos a kérdés, hogy minek? Máig nem értem. Ugyanakkor azt gondolom, ha történne még egy hasonló, biztosan nem tudnám megbocsátani még egyszer, mert az már komoly visszajelzés lenne egy rossz jövőre vonatkozóan, de én vele képzelem el az életem!. Azóta szerencsére erősebb a kapcsolatunk, és hihetetlenül szerelmes vagyok, ahogyan Ő is, de próbálok nyitott szemmel járni. Megbízom benne, de tanultam az esetből. A szívedre hallgass! 27/F, 23/N
2014. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó,hogy tudsz benne bízni?Egy vadidegenben hamarabb bízom,mint egy olyanban akiben már csalódtam.Komolyan érdekelne,én is ilyen kapcsolatban élek,de azt se hiszem el,ha köszön.
2014. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Visszakérdezek: akkor miért élsz vele egy kapcsolatban? Én tudom, hogy egy egy gyerekes hülyeség volt részéről, és tudom, hogy tudja, hogyha csinálna valami hülyeséget, akkor azzal feladná a kapcsolatunkat. Látta, hogy mennyire megszenvedtem az egész históriát. Folyamatosan érezteti, hogy én vagyok neki a minden. Másfelől ha akarom, tudom ellenőrizni, de ezt próbálom elfelejteni, mert egyszerűen csak megmérgezi az egészet. Azt mondta erről az egészről, hogy ha tehetné, visszacsinálná, de legalább meggyőződött róla, hogy mással nem tudná elképzelni ő sem.
2014. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért élek vele.Én vagyok a mindene,imád,megbánta,folyamatosan bizonyít,de a tüske csak ott van az emberben.Én nem tudok benne bízni.
2014. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Engem most csaltak meg egy hónapja, még sosem voltam ilyen helyzetben. Most lassan ott tartok már h nem bőgve alszom el nap mint nap. A párom nagyon megbánta amit tett, vissza akar engem kapni. Szakítottam vele, de őrlődöm, mert az érzelmek nem múlnak el egyik napról a másikra. Folyamatosan azon jár az agyam h mi a garancia arra h nem csal meg megint ha újra összejövünk. Nem könnyű kérdés. Máshogy döntenék szívem szerint és máshogy eszem szerint.


24/L voltam és felnőttnek tartom magam. Ő 26.

2014. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ugyanabban a cipőben járunk utolsó kommentelő 1:1
2014. dec. 4. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!