Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak már meg benneteket?

Figyelt kérdés

Megbocsátottátok? Tudott utána működni a kapcsolatotok? Csók, randi és hazugság(szex nélkül). Néhány hete történt, párom megbánta, és vissza akarna kapni, de nem tudom mitévő legyek. Azóta nem beszéltem vele. Szerintetek? Felnőtt emberek válaszát várom 30+.

Én 30F, párom 26L



2014. nov. 30. 16:51
1 2
 11/11 anonim válasza:

utolsó vagyok


igazából a megcsalás során nem történt szex, csak cumi, de nekem ez akkor is megcsalás, főleg mert ezt tőlem is megkapta mindig... na mind1

annyiból könnyebb lehet a helyzetem h távkapcsolatban voltunk, így kicsi az esély h összefussak vele

nagyon hiányzik, én is neki, napi kapcsolatban vagyunk azóta is, ami nem biztos h helyes, de nem akarnám azt h minden kontaktot megszakítsunk egymás közt, bár lehet így könnyebben tovább tudnánk lépni


mondjuk az se mindegy h mennyi ideje voltatok együtt, mert ha egy hosszú kapcsolat volt, akkor érdemes lehet érdemes lenne átgondolni, és küzdeni magatokért...


mi fél évig voltunk együtt, és nagyon fáj, úgy gondolom jobbat érdemlek, mert nagyon sokat dolgoztam ezért a kapcsolatért, de hiába

2014. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!