Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kit válasszak?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy 6 éve van párom 4 éve vagyunk házasok. Igazából már szinte megszokásból vagyunk együtt el laposodott a kapcsolatunk nem is nagyon foglalkozik velem állandóan a gép előtt ül. Sokszor ígérte hogy megváltozik de úgy nézem kutyából nem lesz szalonna. És itt jön a képbe egy srác akivel 8 éve ismerjük egymást 8 éve le is feküdtünk egymással akkor még nem volt meg a párom és többször találkoztunk is és mindig nála kötöttünk ki bár akkor minden más volt csak szex nem.Ez így ment 2 évig. Akárhányszor megláttam nem tudtam neki ellen állni. Újra elkezdtünk beszélgetni nyáron találkoztunk is bár csak csók volt múlt hónapban meg találkoztunk is csak nem volt semmi. Mikor beszélgetünk akkor is mondja h imád meg szexről beszélünk nagyon kívánjuk egymást ez mindig is így volt. Valószínűleg fogunk találkozni bár nem egyszerű mert külföldön van és amikor hazajön majd akkora tervezzük. Volt h írta is idézem " teljesen beléd esten de ez téged úgy sem érdekel" persze érdekel de azóta sem jött szóba. Videó cseten is mindig mosolyog mint a tök én is. és alig bírok megszólalni mikor látom teljesen gyomor görcsöm van mint valami kis tinilány. Kérlek normális válaszokat írjatok! Mit tegyek kit válasszak? Vagy ez most a srácnál mi? Nem értem!! Jah és azt is mondta h ha nem lenne a férjem össze jönne velem bár ez nem tudom mennyire igaz :)
2014. nov. 30. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A párod megérdemelné,hogy a másik pasit válaszd,ha már hárítani a felelősséget,és kifele kacsintgatni könnyebb út számodra!Jobbat érdemel nálad valószínűleg,te meg úgysem bírsz majd a vágyaiddal.
2014. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 szék közül a padlóra fogsz ülni.
2014. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah mert a párom egy "Szent" most nem az hogy nem bírok a vágyaimmal de párom már szimplán leszar... állandóan gépezik nem foglalkozik velem csak idegbeteg állandóan....
2014. nov. 30. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért is mentél férjhez a mostanihoz?

Amúgy ez csak síma szex kaland

Csináld titokban, és akkor sokáig jó lesz

Amúgy, ha borítassz otthon, akkor rövid időn belül őt is megunod

2014. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilván mikor férjhez mentem még minden rendben volt :)
2014. nov. 30. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megválaszoltad a kérdésed. Azért hajrá!
2014. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem, ha már most nem érzed jól magad a házasságban, és úgy érzed hogy Ő sem hajlandó ezen változtatni, akkor nem sok értelme van folytatni... lehet hogy az említett sráccal működne a dolog, de ha mégsem, még mindig jobb, mint egy olyan házasságban élni ami nem működik...
2014. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!