Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy válasszak mit tegyek? 15/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válasszak mit tegyek? 15/l

Figyelt kérdés
En egy biszex làny vagyok. Az osztályba van egy lány. Ő a legjobb barátom és szerelmes vagyok belé. Elakartam neki mondani de nem akarom elrontani a barátságunkat mert ugy is heteró minek mondjam el ugy sincs nála esélyem. Aztán erről beszélgettem egy haverommal és ő aztmondta hogy neki aztmondta a lány aki tetszik hogy még nem tudja a nemi identitását és nem biztos benne hogy hetero es kiprobálná lánnyal hogy eltudja dönteni. Na mondom akkor elmondom. Holnap lenne haloweeni buli es ott akartam megmondani neki es ha jol fogadja megprobaltam volna mdgcsókolni. De erre kiderült h elmarad. De én már nembirom. Arra gondoltam holnap suli utan felre hivom es ottcugyan azokat elmondom amiket a bulin akartam volna, vagy ősziszünet egyik napjá elhivom "randira" és ott. Az utobbi lenne jobb de mar nem birom !!

2014. okt. 20. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
manapság hirtelen mennyi 13-16 év közötti biszex lány van itt...
2014. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

érettebb embereknek jelezném, hogy a mai 15 éves lányok nem tudják milyen a nemi identitásuk....

masztizz egyet aztán rögtön rájössz, hogy mi hiányzik a lábad közül...

2014. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tibohr ***** válasza:
te tudod
2014. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Idősebb lányok között is sok a biszex, csak őket még máshogy nevelték.
2014. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Normális VÀLASZOKAT kérek, ne idióta véleményeket
2014. okt. 20. 22:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Túl komolyan veszed magad.
2014. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: 15 évesen ez a normális, hogy az ember (lánya) túl komolyan veszi magát.
2014. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, aztán meglátjuk mi lesz. Én ezt javaslom.
2014. okt. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom, hogy egy barátságban az őszinteség az alap. Én akit legjobbnak tartok, annak a nemi identitásomat is elárulom.
2014. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudja h bi vagyok kb 7. Otaa rudja
2014. okt. 21. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!