Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok benne biztos hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok benne biztos hogy akarok e járni vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel kb 1 hónapja kavarok és rákérdezett hogy nem akarok e többet..és valamiért félek igent mondani, kételyeim vannak, viszont elvesziteni sem akarom.kb fél éve ért véget a két éves kapcsolatom és nem érzem azt hogy kész lennék egy kapcsolatra..barátnőm szerint soha nem fogom at érezni hogy kész vagyok..szerintetek? adjak ennek esélyt?
2014. nov. 30. 22:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van az utolsó hozzászólást illetően.

De pont ezért (és ezt tapasztalatból írom) szállj ki ebből.

Ha 1 hónap alatt nem alakult ki, kétségeid vannak, az már jobb nem lesz.

(Jártam így, nem is 1x. Ha nem vagy biztos, valójában nem akarod ezt. Elképzelhető, hogy nem vagy túl az exen. Engem ha valaki tényleg érdekelt, ez nem fordult meg a fejemben. Ellenkező esetekben annál inkább.)

2014. dec. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!