Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok? Talán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Talán nem szeretem már annyira?

Figyelt kérdés
Sokszor örülök amikor a barátom kicsit egyedül hagy.
2014. dec. 1. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenkinek kell néha a magány, lehet hogy tul sokáig voltatok együtt tul sokat és most kicsit néha egyedül akarsz lenni, nics ezzel semmi baj ettöl még szeretheted
2014. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán már túl vagy a szerelem rajongó fázisán.
2014. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Nálam ez még nem fordult elő, pedig házasok vagyunk. Szeretek egyedül lenni, de ez megoldható együtt élve is "öröm" nélkül. Azaz nincs benne jaj de jó érzés, csak úgy alakul. Pl. leülök olvasni és kész. Ennyi. Korábban a fiúimnál volt ilyen, akiket nem szerettem igazán, mint kiderült.
2014. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!