Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket ez zavarna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket ez zavarna? Többi lent.22/L

Figyelt kérdés
Szóval titeket zavarna ha egy olyan nővel járnátok akinek a melle kisebb vagy ugyanakkora mint a tiétek? Lehet ez egy kizáró ok párkapcsolatban?
2014. dec. 1. 16:24
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Mindig csak ez az átkozott mellméret... Ezzel a pasik agyára tudtok menni :T
2014. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! De legfőképpen 5# válaszolónak!


Nekem a legfőbb bajom, hogy egyáltalán nem érzem magam nőiesnek. Ahogy írod is olyan mint egy 12 éves kisfiúé. De egyúttal nagyon irigyellek is, hogy eltudod magad így fogadni, mert nekem egyáltalán nem megy. Olyannyira, hogy az ismerkedést is kerülöm, mert tudnám, hogy csalódna ha szexre kerülne a sor. :(


Konkrétan ilyesmi:

[link]

2014. dec. 1. 16:37
 13/43 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok: teljesen rendben vagy. Amúgy fekve minden nőnek sokkal kisebb lesze eleve. Szép test amúgy.
2014. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Ez csak az én véleményem, hogy nekem nem jön be.


Van akik meg pont erre gerjednek.


Szernecséd, hogy nő vagy mindig lesz aki elnézi.


De! Ha csávó lennél kis bránerel na azt nem néznék el, sőt kinevetnének.

2014. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok és az 5. el találta.

Ha pont olyan vagy mint a kép amit kiraktál(remélem hogy nem saját magadról raktál ki egyet...) akkor sincs baj, hiszen nem vagy hozzá 80 kiló és nincs az a fura alkatod, ami sok csajnak. Soknak olyan, mint aki egyszer már volt kövér arányos testtel, aztán le fogyott és le mentek a mellei is, aztán vissza fogyott de a mellei nem nőtek meg annyira. Ők szerintem csúnyák alkatilag.

Nem külön a melleik miatt, hanem mert aránytalanok.

Ha te is ilyen vékony vagy mint ez a csaj, akkor teljesen arányos, törékeny nőies tested van. Semmi elfogadhatatlan nincs benne.

Ha mellé még lenne önbizalmad és bátorságod, semmi hátrányod sem származna a mell méretedből.

2014. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

5-os valaszolonak jar a pont.

teljesen jol osszefoglalta, amit en is irnek. koszi!

2014. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

#5 -ös nagyon jól fogalmazott, csatlakozom hozzá.


A képen látható hölgyről a vélemény: ...nagyon... :D


Egy percig se aggódj kérdező, rendben vagy hidd el. Semmi baj veled.

2014. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Jesszusom ez a sok álszent / vagy kiéhezett kan!!


Hogy a fenébe ne számítana! Ha egy nőnek nincs melle, akkor az alapvetően kizáró ok, ha szép pofikája van akkor is 10/2-es. Egy igazi férfinak ez igenis kizáró ok, na ez nem azt jelenti, hogy nem fogsz találni senkit, mert ebben az országban a legtöbb férfinek mind1 csak nő legyen, de a pasi is olyan lesz külsőre.

2014. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Az igazi férfi már a nőt is látja a csöcs és punci mögött :)

Ez nagyon is rendben van elhiheted :)

2014. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Hát,nem túl nőies,de ha nem vagy nagyon gáz máshol,akkor nem lenne kizáró ok.Főleg ha korrekt személyiséged van.
2014. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!