Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket ez zavarna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket ez zavarna? Többi lent.22/L

Figyelt kérdés
Szóval titeket zavarna ha egy olyan nővel járnátok akinek a melle kisebb vagy ugyanakkora mint a tiétek? Lehet ez egy kizáró ok párkapcsolatban?
2014. dec. 1. 16:24
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, ha szeretjük egymást. Nem a melledbe szeretnék bele.
2014. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Sőt, sok férfihoz hasonlóan kis cici-párti vagyok. Akit zavar a kis cickóid mérete, az meg sem érdemel téged.
2014. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

#18: "Ha egy nőnek nincs melle, akkor az alapvetően kizáró ok, ha szép pofikája van akkor is 10/2-es."


Te meg jó nagy hülye vagy. Neked sem csípi vörösre a szemedet az ész...

2014. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Ez akkora igazságtalaság hogy kismell-párti csávó van de kisfarok párti-nő nincsen.


ez nem valami fair.

2014. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
#24: Ezzel viszont egyet tudok érteni. :D A kis farokméret valóban kevésbé vonzó a nőknek.
2014. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
uccsó: ezen az oldalon a pasik 90%-a egy lúzer. Erre mondom, hiába pontoznak le, hogy a kismellű nő azoknak a pasiknak kell, akinek nincs választási lehetősége. Egy sikeres, jóképű férfi válogathat a csinos nők közül, kizárt hogy egy előnytelent választana. Szal hiába pontoznak le ez így igaz, ne számíts Brad Pitt pasira kérdező.
2014. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

18as, van akinek fontos és van akinek nem.

Biztos mondjuk az is, hogy itt az emberek fele bármit mondana azért hogy bevágódjon és szexhez juthasson.

de én pont őszinte vagyok akár jó az annak aki kérdezi, akár nem.

Kérdezz a szüzességről 20 körül és nézd mennyien pontoznak le...

De nekem egy nő nem a nagy melleitől nő. Nekem a számomra szép arcától, a szép mosolyától, az egyéniségétől... Ami elsőre le jön külsőre, az a formás fenék, a nem 100 kilós test és a szép arc. A mellek szerintem nem számítanak. Sok kultúrában nem erotikusak, velük értek egyet.

2014. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Rühellem... / kérdező

Nem kell foglalkozni vele. :) Hadd legyen neki :)

2014. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
27es vagyok ismét.Azt hozzá tenném, hogy szerintem Jessica Alba gyönyörű, és az övé is max b kosaras...
2014. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

#27


Érdekes logika :D A mellek számítanak de a seggnek kötelező bazi formásnak lennie :D Ami ugyanolyan mintha a mellei számítanának mert sokaknak kapásból olyan segge van hogy azzal sokmindent nem lehet kezdeni :D Vagy olyan "szép" arcuk :D

2014. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!