Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatmentő ötlet?

Figyelt kérdés
én vagyok a fiú
2014. dec. 1. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Úszógumi.
2014. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
save ikonra katt
2014. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj el hozzá
2014. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

őszinte beszélgetés, virág, csoki, ilyenek.


de van az a szint, ami után már le kell állni, mert csak rontasz a helyzeteden. nekem exem szakítás után kétnaponta megjelent az ajtóm előtt, először romantikus volt, de utána már előre féltem hazamenni, mert az agyamra ment végül. csomó búcsúlevelet írt, kb kettőt elolvastam, ugyanarról szólt mind, a többit ki se bontottam. hívogatott napi 20szor, sms-ekkel bombázott. na, idáig ne fajulj, ezzel csak elmarod magad mellől. kb 2 hétbe telt, mire a másfél év után csak megvetéssel tudtam rá gondolni, semmi más érzelemmel.


de ha hajlandó veled találkozni, akkor beszélj vele, őszintén, mondd el, mit érzel, ilyenek. szerintem ez a legjobb módszer, nem kell gagyi romantikus filmekből venni az ötleteket, mert azok csak ott működnek. legalábbis, nagyobbrészt.


ha meg nagyon nem akar, akkor ne erőltesd, hátha később meggondolja magát.

2014. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ő kérte, hogy tegyek valami kapcsolatmentőt, vagy vége :'/
2014. dec. 1. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!