Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire rossz ötlet rákérdezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz ötlet rákérdezni a pasinál, hogy mik a tervei velem?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja randizok egy sráccal. Az elején ő azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot, de aztán mégis valahogy együtt maradtunk és most hajtogatja, hogy szeret és hogy hiányzom neki, ha egy darabig nem találkozunk. Nem mondtuk ki, hogy mi járunk és engem zavar ez a helyzet, mert nem tudom, hogy ő most minek tekint engem. Szerintetek gáz, ha rákérdezek, hogy most akkor mi is van? 23/L
2014. nov. 23. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, szerintem tedd meg nyugodtan.
2014. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő után én már biztos megkérdezném.

Mondjuk úgy, hogy ha bókol egyet megkérdezed, hogy barátnődnek tartasz engem? Vagy hasonló megfogalmazásban.

De ez csak egy tipp.

2014. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugodt szívvel kérdezz rá !
2014. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezd meg szerintem is.
2014. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!