Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fog megcsókolni? (Bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog megcsókolni? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Barátommal 1 hete jöttünk össze, azóta nem csókolt meg :/ Valahogy biztos voltam benne, ha egész hétvégén nem találkozunk (Nem értem rá) akkor hétfőn (azaz ma) megcsókol.. De ez nem történt meg. Kapcsolatunk kezdete óta csak szájra puszi volt, de én ennél többet szeretnék.. Hogy mondjam el neki? Segítsetek..

2014. dec. 1. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért nem csókolod meg te?
2014. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legközelebbi szájra puszinál ne hátrálj el utána, hanem csókold meg rendesen! :)
2014. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert én nem szeretnék kezdeményezni, mikor összejöttünk, az is csak azért volt, mert ÉN elmondtam, hogy szeretnék többet is.. Most azt szeretném, hogy ő lépjen :/
2014. dec. 1. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:
és ha nem fog mert nem mer lépni? akkor mi lesz?
2014. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor egy idő után biztos megunom és megcsókolom én :D De most azt szeretném, hogy ő lépjen :/

Másodiknak köszönöm, valószínű, ha már nagyon unom a várakozást, akkor ezt fogom csinálni :)

2014. dec. 1. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:
ennyi, tedd félre az önbecsülést majd belelendül ő is a dolgokba
2014. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia! én is így voltam a volt barátommal. Én kezdeményeztem a kapcsolatot, én tettem meg az első lépést. tudod mi lett belőle? S.zart bele a kapcsolatba. Jó volt neki, hogy van mellette valaki, de a kisujját se mozdította, hogy megtartson, 1x-2x megcsókolt, utána már csak szájrapuszi volt. Szerintem semmi extrát nem lát benned, azért nem csókol meg, mert minek. Nem is hozod tűzbe, különben már megtette volna, ha akörül járnának a gondolatai. NEm szerelmes, csak elfogadta a "jelentkezésed".
2014. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nem így van, mert azóta, amióta összejöttünk, rengetegszer mondta, hogy nagyon szeret engem és ha én nem lennék már öngyilkos lett volna (Én rángattam ki a depresszióból, így kerültem hozzá közelebb) :) Mindenhol fogja a kezem, rengeteg puszit ad, csak szeretném, hogy megcsókoljon :/ De az azért mégis furcsa lenne, ha közölném ezt vele. :D Ezért kértem segítséget :/
2014. dec. 1. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, az én exem is lelki sérült, megnyugtatlak, nem hinném, hogy kirángattad a depresszióból, csak átmenetileg jobban érzi magát. Az én exem is állandóan ölelgetett, puszilgatott, mondta, hogy mennyire szeret , meg hogy rajtam kívül senkije sincs a világon. Csak éppen nem csókolt meg (9 hónap alatt összesen kb. 5x) és elmondom neked, hogy még csak le se akart feküdni velem, mindig nekem kellett kezdeményezni (akkor is sokszor visszautasított és mindig kitalált valamit, hogy most éppen milye fáj...

Remélem te nem jársz így, nem azért írtam, de azért ez már furcsa így rögtön az elején. Nagyon figyelj oda.

Előző voltam

2014. dec. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőm (jóban van barátommal) beszélt vele, kérésemre. Megkérdezte, hogy miért nem csókolt már meg.. Persze aztán nekem leadta a drótot, miszerint rengeteg időnk van még és amúgy is az első csók fontos egy kapcsolatban, szóval nem akarja elszúrni azzal, hogy elsieti :)
2014. dec. 2. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!