Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud rendesen megcsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud rendesen megcsókolni?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátommal de még nem volt egy rendes csók közöttünk.19 éves a srác és én vagyok az első barátnője azt tudni kell. De nem tud rendesen megcsókolni és még ma is be szól egy ilyet,hogy úgy látom Te se tudsz meg Neked se megy..Ez kicsit rosszul esett és még a kedvem is elment attól,hogy a közeljövőben akár én kezdeményezzek csókot is.. Mit tanácsoltok mit csináljak?
2014. okt. 31. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legyetek toleránsabbak és türelmesebbek egymással szemben és gyakoroljatok sokat ameddig nem vagytok mindketten elégedettek :D
2014. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Szakíts vele.
2014. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megbeszélhetnétek egymással ki mit csináljon máshogy/jobban.
2014. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Megmondó Ember ***** válasza:

De mi az, hogy nem tud rendesen? Mármint, nem értem mi az a "nem rendes" csók? Összenyálazza az arcod? Vagy micsoda?


Igazából ilyen még nem fordult elő velem, de ha 7 hónap alatt nem tudtatok egy csókot sem összehozni, az nem valami biztató. Persze ha szereted és ezt figyelmen kívül tudod hagyni akkor nem lesz gond, csak akkor ne ezen rugózzál, mert akkor lesz rossz vége.

2014. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem mozog a nyelvünk sehova nekem lemegy oldalra és fuldoklok az övétől..Előző barátomnál sose volt probléma..nem tudom..elfelejteni nem lehet lehet,hogy belémbeszéli,hogy nemtudok és ez a baj?!
2014. okt. 31. 22:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélitek meg hogy kinek konkrétan hogy lenne jó? Komolytalanul hangzik ez az egész kapcsolat.
2014. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Megmondó Ember ***** válasza:

Félve kérdezem, de kérdezted tőle, hogy az előző barátnőivel volt-e problémája ilyen téren? És ha igen akkor mit válaszolt?


Egyébként oké, hogy a nyelves csók az nagyon király, de az nem abból áll, hogy a másik torkán ledugjuk a nyelvünket. És nem feltétlenül azzal kellene kezdeni, bár nemtudom, hogy nálatok ez hogy volt, de ahogy leírod abból ezt veszem ki.

Előbb mindkettőtök tartsa a saját szájában a nyelvét, utána majd lehet fokozni. (De persze csak tanács)

2014. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem volt neki előző barátnője én vagyok neki az első...
2014. okt. 31. 23:04
 9/12 Megmondó Ember ***** válasza:

Akkor viszont neked kell megtanítani. És mondom, hagyjátok a szátokban szerintem elsőre a nyelveteket és fokozatosan haladjatok.

Van akinek elsőre megy a nyelves királyul, de van akinek nem. A végén jó lesz, csak legyetek türelmesek.

2014. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket :)
2014. okt. 31. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!