Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves pánikbeteg, szocfóbiás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves pánikbeteg, szocfóbiás vaok,4éve nem hagytam el a lakást, szerintetek van esélyem becsajozni aki elfogadna így?

Figyelt kérdés
Illetve esetleg van itt valaki olyan aki megismerkedne velem?
2014. dec. 1. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az nagyon rossz ötlet, hogy alkohollal iszod magad "bátorra": Én is pánikbeteg vagyok, én sört ittam... De még időben észbe kaptam, és egy kortyot sem iszom.

Amin tudsz, azin változtass. Attól, hogy otthon vagy, nem kell, hogy eltartsanak. Keress otthonról végezhető munkát, és tanulj mág meg 1-2 nyelvet. Ahhoz nem kell menni sehova. Szerintem ha megállsz a saját lábadon, még akár csaj is akad.

2014. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ismertem egy hasonló arcot, aki pánikbetegként évek óta nem hagyta el a lakást, ő két csajt újított be a neten és egyszerre dugta őket. Mondjuk szociális fóbiás egyáltalán nem volt, sőt egy nagy dumás, jó fellépésű figuráról beszélünk.


Szerintem mielőtt komoly terveid lennének, valamelyik bajodból ki kellene keveredned, mert ez így elég reménytelennek tűnik.

2014. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A kérdés nyilvánvaló kamu, nem látjátok barmok?

a kérdező egy jóképő srác aki provokálja a tisztelt válaszolgató publikumot

2014. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Mondjuk szociális fóbiás egyáltalán nem volt, sőt egy nagy dumás, jó fellépésű figuráról beszélünk."


Akárcsak a kérdező

2014. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
4 éve nem hagytad el a lakást? És még nem bolondultál meg? Én már öngyilkos lettem volna rég, ezt nem birnám!
2015. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!