Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy rosszul esett amit csinal?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal lany akit elvitt par honapja egy helyre. Akkor ismerkedtek meg. A lany nagyon fiatal es csinos. lattam a hirfolyamban hogy a lany tobb kepet is likeolta. Legutobb akkor mikor eljottem tole hetvegen. Senki masnal nem likeolt eddig csak annal a lanynal. Ha en megosztok vmit az fel se tunik neki. Van okom aggodni hogy erez vmit a lany irant?
2014. dec. 2. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
B*zd meg, egyszerűen érthetetlen, amit írsz!
2014. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A parom egy no kepeit likeolja! Akkor is mikor elmentem tole. Ez volt az elso dolga neki! Semmi mast nem likeol. Ha en osztok meg vmit le se sza.rja!!
2014. dec. 2. 07:32
 3/14 A kérdező kommentje:
Hozza tennem hogy en folyton meglepem ajandekokkal sutok neki stb... o meg semmit sem tesz meg a kapcsolatert... de ugy csinal mintha minden rendben lenne. Hetveget ott toltottem. Haza hozott. Otthon az volt az elso dolga hogy ennel a lanynal likeolt. amiket en osztok meg nem is erdekli.
2014. dec. 2. 07:48
 4/14 anonim ***** válasza:
szörnyű, hogy egyesen a facebookon élnek...
2014. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ertelmes valaszokat kernek!
2014. dec. 2. 08:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Istenem... hülye kérdésre hogy várhatsz értelmes választ? Komolyan olyan nagy cucc, hogy mások képeit lájkolja? Veled van együtt, nem? Akkor ne hisztizz apróságokon, hanem élvezd, amíg így van. Nem lájkolja be a posztjaid? Most ez tényleg olyan nagy probléma? Neked nincs munkád, vagy nem tanulsz, hogy van időd ilyeneken idegeskedni? :D
2014. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
velem, de kijelentette hogy nem szerelmes belém, szóval van okom egy kicsit aggódni. együtt vagyunk de másért van odáig...
2014. dec. 2. 08:35
 8/14 A kérdező kommentje:
ja és nem mások, hanem csak egy nő képeit... nem több nő képét..
2014. dec. 2. 08:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Velem van, és másra vágyik... ha ez nem nagy cucc... hát... nekem rosszul esik, bánt ezzel. és ő ezt tudja is.
2014. dec. 2. 08:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Oké, ha meg ennyire semmibe vesz, ki lehet adni az útját. Elég egyszerű a képlet...
2014. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!