Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki, hogy szerettem, azert hogy rosszul erezzze magat?

Figyelt kérdés
Van egy 15eves fiu, akivel nagyon joba voltam sokaig.Ugy ereztem, hogy szeret es enis szerettem(meg most is megremegek ha latom).Egy ideig nem beszeltunk de most megint kezdunk de mar nem a regi.Szerintetek ha ugy adodik, mondjam el hogy szerettem de mar nem erdekel?Rosszul erezne magat ettol?Hiszen szerintem o is szeretett. Koszonom a valaszokat.:)
2012. júl. 11. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Miért akarod bántani? Milyen ember vagy te? Nem az a kérdés, hogy mit mondj neki, hanem hogy mégis mit gondolsz te magadról? NEm csoda, hogy ha ilyen gonosz gondolataid vannak, hogy nem akart veled lenni! Én sem szivesen lennék egy ilyen ember mellett! Magaddal foglalkozz és a tetteid követkeményeivel, hogy hová fejlődik a személyiséged ezen az úton! Mert szerintem nagyon rossz irányt vettél!
2012. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon fajt, amikor ram sem szart...mas csajokkal volt es elmeselte nekem es biztosan tudom, hogy tdta h szeretem!Ezert...s ez nem az elso alkalom, hogy nem beszelunk de ez mar meghaladott mindin idot!Es magvagyok bantva..faj s lehet, hogy neki nem!!Ha neki nem akkor nekem mert?S ha nekem faj fajjon neki is!
2012. júl. 11. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt, nekem is, nekem is nekem is.... ÉS? Akkor jobb lesz neked, ha neki is fáj? Hol vagyunk, az oviban? Ha akkor foglalkozott volna veled, akkor nem cselekszik igy! Mivel igy tett, érzelmileg köze sincs hozzád, ezt NEKED kell elfogadnod. Azzal, hogy megalázod magad és elmondod, hogy mennyire rossz volt, szerintem egyáltalán nem bántod meg, sőt. Tojik majd továbbra is a fejedre. Aki szeret, nem igy viselkedik. Sem az ő részéről, sem a Te részedről! Ez nem szeretet. Ez hiszti!
2012. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úristen..Komolyan mintha én írtam volna ki a kérdést,velem is teljesen ugyan ez van csak én még szeretem és valószínűleg ő is de már nem olyanok a beszélgetéseink mint régen meg ő is más lányokról mesél...

Azért szerintem mindenképpen jobb lenne megbeszélnetek..most itt van rá az alkalom,csak próbáld egy kicsit finomabban ne úgy hogy 'már nem érdekelsz'..csak mondd el neki hogy milyen rosszul érezted magad amikor neked mesélt hogy milyen más lányokkal.:/

2012. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki semmit! Mert magasról sz@arni fog arra, hogy neked milyen rossz volt miatta. Ezzel tényleg csak megalázod magadat. Az meg, hogy azt akarod neki is fájjon csak azért mert neked is nevetséges. El sem tudod képzelni hány olyan alkalom lesz még az életedben amikor valaki iszonyatosan megbánt majd. Nem állhatsz bosszút mindenkin mert az egész életed rámegy. Látszik hogy gyerek vagy még.
2012. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy honnan a csudából veszed, hogy akár csak egy kicsit is tetszettél neki? Az a fiú, aki szerelmes nem csajozik másokkal. Ez tényleg ennyire egyszerű! Ez a szerelem a Te fejedben létezik, sehol máshol. Innentől kezdve mondhatsz, amit akarsz neki, a helyzet nem változik. A legkevésbé sem fog fájni neki, úgyhogy a célod nem éred el, max. még mélyebbre süllyedsz a szemében, mert most sem lehetsz már valami magasan, ha tudja, hogy szereted és ilyeneket tesz veled... Szerintem értékeld újra, hogy ez egyáltalán barátságnak nevezhető állapot-e ,mert én még a barátaim sem bántom így meg! Ez nulla. Semmi.
2012. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szeretett mert mondta.:)Amig beszeltunk nem voltak szomoru szerelmes idezetek posztolva az oldalan...s pont.Talan tenleg nem kellene foglalkoznom vele!De eddig ot erzem magamhoz kozel csak.De azert koszonom...s nem akkor mondta a mas csajokat amikor azt irta"szeretlek...ma lattam egy jo csajt"hanem amikor bosszantottuk egymast v nm voltunk olyan joba..feltekennye akart tenni!
2012. júl. 11. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Én őszintén azt gondolom, hogy csak szórakoztok egymással. Ez nem szerelem, nem kapcsolat, ez komolyan _semmi_. Majd pár év múlva, ha egyáltalán addigra megértek rá. Azt mondta... nah, jah. Akit szeretek, azt nem bántom.
2012. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet..de mar lassan 2-3 eves ismerjuk egymast...
2012. júl. 11. 13:19
 10/10 anonim ***** válasza:
És az mit számít?
2012. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!