Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi az aki a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El keseredve kérdése:

Milyen férfi az aki a párját lenézi? , mert vékony "genetikalig" Lefogytam 2 kg-ot ezt ha nem szedem vissza, másik nőhöz megy. Ultimátumot kaptam hizok, vagy lelép.

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 10:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

van egy olyan érzésem, hogy neki már rég van másik nője, és nagyon le akar lépni, csak az indokot keresi. hogy úgy tűnjön, a te hibád az egész.


ha már ilyen ultimátummal jön, nem hiszem, hogy nagyon oda lenne érted. ezt csak akkor tudnám felfogni, ha mondjuk tényleg beteg lennél, anorexiás, és valahogy így próbálna meg biztatni téged a gyógyulás irányába. sajnos nem a legjobb módszer ebben az esetben sem, de ez az egyetlen olyan lehetőség, amikor még jófiú lehetne a kérdésben akár. különben... különben nagyon nem az.

2014. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Szeressük egymást válasza:
Nem ugyanaz, hogy diétamánia miatt fogytál le, vagy tényleg "genetika" miatt. Sok sovány ember csak hangoztatja, hogy szeretne hízni, de közbe testképzavara van, és a pár dkg hájától is undorodik, a bordái meg kilátszanak. Ha eszik egy nagyot, utána koplal egy napot nehogy felszedjen 5 dekát.
2014. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
hízz fel 2kg-t és mond meg neki ha nem növeszt 5 centivel nagyobb farkat magának akkor lelépsz meguntad a kis p*csű embereket
2014. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ultimátumra sok nő tudod mit mondana (nagyon helyesen!)?

"Leléphetsz nyugodtan, már nyitom is az ajtót!"

:-)))

2014. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13 !!! Ott a pont! XD
2014. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

Azért teljesen más a farokméret és a testsúly. :D

Farkat növelni nem lehetséges, viszont súlyt növelni, csökkenteni, formásodni szinte bárki tud. :D


Érdekes, ha egy kövér nő írja ki, hogy a párja el akarja hagyni, ha nem fogy, akkor szinte mindenki a férfinak ad igazat, ha meg egy sovány, akkor a nőnek.

Pedig mindkét eset ugyanaz: vannak olyan emberek, akiknek annyira fontosak a külsőségek, hogy ha a nagyon sovány, vagy nagyon kövér emberekhez nem tudnak vonzódni, még ha a párjuk lesz is ilyen.

Ha valaki ilyen embert választ maga mellé, sajnos tisztában kell lenni azzal, hogy ha nem tarja az alakját, elmúlik az irányában érzett vonzalom.

Ezt vagy elfogadod, vagy keresel egy olyat, aki téged fogad el úgy, ahogy vagy. Én az utóbbit tenném.

2014. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Vizsgáld meg a dolgot, miért fogytál??? nem lehet, hogy valami pszichológiai problémára utal, ezt látja a párod, nem akarja elmondani neked, így utal rá, hogy figyelj oda jobban magadra. Elnézést, ha nem így van, csak van ilyen is.
2014. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni ... de nekem egy nőnek nem lenne pofám ilyet mondani és ha szakítani akarok vele nem rá adok egy terhet hogy milyen testi hibája van hanem kimondom nyíltan vége.Mi a más ebbe a csávó azt mondja h nem kell a vékony csaj... csaj azt mondja nem kell kis p*csű csávó de ilyenkor a csaj ribi. Most egy kicsit kezdem érzékelni azt h "nekünk pasiknak mindent lehet csajoknak meg semmit"
2014. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

16-ra:


"Ha valaki ilyen embert választ maga mellé, sajnos tisztában kell lenni azzal, hogy ha nem tarja az alakját, elmúlik az irányában érzett vonzalom."


EMBER!!!

Két kilóról beszélünk!!!

2014. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy csak 2 kiló, én ennél jóval többért sem szólnék a páromnak.

De itt van példának az egyik barátnőm, olyan nem elhízott, de elég duci csaj, neki is azt mondta a barátja, hogy ha így még elfogadja, de még ha akár 2 kilót is hízik, elhagyja és ismerek több ilyen esetet is.

Azzal az indokkal mondta ezt a srác, hogy ha az ember akarja, tudja tartani a súlyát, csak egy kis erőfeszítés kell hozzá, és ha a lánynak ő fontos, ha szereti, akkor ennyit megtesz érte. Ha ennyit sem tesz meg, nem is szereti.


Nem azt mondtam, hogy egyetértek az ilyesmivel, csak hogy van ilyen, akinek ennyire számít az alak.

Írtam is, hogy meg lehet azt csinálni, hogy az ember fektet bele energiát és visszanyeri, vagy veszti azt a néhány kilót, de én inkább nem maradnék ilyen emberrel, akinek ennyire ez a legfontosabb.

2014. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!