Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 28 éves férfi:Vékony vagyok,...

28 éves férfi:Vékony vagyok, hízni szeretnék, tipp? 1,5 óra sportra van idő egy nap. Táplálékkiegészítő? Sok evés? Egyszerre mind?

Figyelt kérdés

Egész életemben vékony voltam,nem túl zavaróan,de nekem igen. Sokszor nekiálltam meghízni kaja kaja folyamatosan,sport,de nem sikerült. Édesapám is hasonló testalkatú,ettől függetlenül remélem azért van remény?!:)

A magasságom 176 és 65 kg vagyok. Nem testépítő akarok lenni,de ha egy 75 kg lennék,háááát,sok mindent megtennék érte!!!:)

Az étkezés is kérdéses kötetlen munkaidő,hirtelen kevés kaja,aztán pár óra múlva valami apróság megint,jó volna egy hétköznap is elérhető étrend ami nem tart mondjuk 4 óráig elkészíteni,vagy esetleg sok helyen lehet kapni,nem tudom

Segítsetek mi a teendő,mit javasoltok? Szednék én táplálékkiegészítőt is,de nem túl durvát,csak valami olyat ami nincs extrém hatással a szervezetemre,lehetőleg valami természetesebb dolgot,amatőr vagyok ebben a témában. Nagyon köszönöm aki segítene.



2014. szept. 26. 15:26
 1/4 anonim válasza:
multivitamin, grill kaja (gyorsan kész), kicsit több szénhidrát (tésztaételek, krumplis kaják)
2014. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem akarok testepito lenni"


Mert aztan nagyon valószínű hogy ilyen alkattal hetek alatt testepito lesz beloled..

2014. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem úgy megy ez, hogy ha testépítő is karnál lenni, akkor hipp-hopp izmos lennél.:)

Akkor is tömegnövelő étrend kell, ha csak 10 kg-ot akarsz felszedni és akkor is, ha 30-at. Ezt kellene megérteni. Attól még hogy valaki Pestről nem Debrecenbe megy csak Szolnokig, attól még ugyanúgy használnod kell a gázpedált, féket, stb. Attól még tudni kell vezetni.

Olvasnivaló: googleba: alapismeretek.

2014. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igyekezz minél kevesebbet mozogni(nem azt jelenti ülj, hanem, hogy nem kell állandóan pörögni futni stb.), azzal csak kaloriát égetsz el.

Naponta neked kb 110gramm fehérjét, 300gramm szénhidrátot.

Edzés is kellene rendesen minden izomra.-olvasd el a sárga kapszulát-ingyen letölthető, és a googleba-alapismeretek(1.találat bodybuilder alapismeretek)

Ha izmot akarsz építeni komoly edzés és figyelned kell a kajára, ha csak zsírosodni akarsz akkor pedig csak egyél.

Táplálékkiegészítők is csak kaják. koncentrált élelmiszerek legérdemesebb fehérjét venni mert azt a legnehezebb bevinni szilárd kajából, bár ahogy leírtad ectomorf alkat lehet, szóval tömegnövelőnek is lehetne értelme neked(azt csak edzés után kell inni) tömegnövelő= gyorsszénhidrát+fehérje és kis kreatin(húsban is megtalálható)

2014. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!