Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi zavar vagy zavart a párodban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zavar vagy zavart a párodban?

Figyelt kérdés
párkapcsolat,pár
2014. dec. 2. 10:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Sokat kellett törnöm a fejemet, mert inkább csak a pozitív dolgok jutnak eszembe vele kapcsolatban :D (nem a rózsaszín köd miatt, több mint egy éve együtt vagyunk, együtt is élünk)

Ami néha zavaró, az az, hogy ő inkább megfontolt és racionális, de az érzelmek kifejezésével sokszor vannak gondjai (ez abból ered, hogy az Asperger-szindróma egyik válfajával küzd). Amikor lelkesen pörgök a boldogságtól, ő pedig halvány mosollyal tudomásul veszi a dolgokat, az elég lelombozó tud lenni. Viszont folyamatosan próbál változtatni ezen, amióta együtt vagyunk, sokat fejlődött e téren is, tehát nem intézi el egy vállrándítással, hogy "ilyen vagyok és kész", és ezt nagyon becsülöm benne.


25/l

2014. dec. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet vele semmilyen programot csinálni. Már azért is könyörögnöm kell, hogy legalább egy epizódot megnézzünk a kedvenc sorozatunkból, ilyenekre, hogy elmenni sétálni vagy beülni valahova nem is gondolok, mert esélytelen.

Ha elmegyünk bulizni, úgy berúg, mint az albán szamár, nem tudja magát kontrollálni.

Nem érdekli a tanulás, rosszak a jegyei, pedig ha jól elvégezné azt, aminek tanul, a szakmájában jó fizetésért el tudna helyezkedni. De ő csak mondja, hogy majd sok pénze lesz, viszont tanulni nem akar. Hiába mondom neki, hogy így talán még a vizsgáig sem jut el.

Nem tud takarékoskodni, ha egy kis pénzhez jut, elszórja. Nem tudom, mennyire lehet így vele hosszú távra tervezni.

Nagyon szeretem, de nem tudom, van-e közös jövőnk.

2014. dec. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Időnként horkol, csikorgatja a fogát álmában, olyankor képtelenség mellette aludni. De ettől még imádom:)


Bennem az zavarja a férjemet, hogy ritkán tudok időre elkészülni, (elkések az esetek 95%-ában), és kicsit feledékeny is vagyok, de ez szerinte inkább cuki:)

2014. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!