Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megtudnád, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád, hogy a legjobb barátod aki most jegyezte el a barátnőjét, pár éve 3évig prosti volt, elmondanád Neki!?

Figyelt kérdés

Igen, biztosra tudom, hogy az volt. Nem, nem voltam kuncsaftja! JAH ÉS NEM MONDOM EL NEKI! (mivel nem vagyok sz@rkeverő!!!) Nagyon boldog vele. Meg amúgy egy normális rendes csaj. Csak kíváncsi vagyok, hogy ti elmondanátok-e?

(A másik legjobb barátom járt hozzá rendszeresen, de mástól is hallottam...)


2014. dec. 2. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel a legjobb barátod ezért illene elmondanod neki.
2014. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elmondanám. De csak ha a legjobb barátom!

Amúgymeg honnan tudod, hogy még nem tudja, csak nem akarja híresztelni...

2014. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jah és nem tudja a múltját, annyit tud, hogy egy 4éves kapcsolata volt a csajnak. Egy pasival feküd le előtte.
2014. dec. 2. 15:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Majdnem egy szűz lánynak gondolja.
2014. dec. 2. 15:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben viszont már kötelességed elmondani basszus.

Vagy mondjuk, ha te éppen el akarnál venni egy lányt, de a legjobb barátod megtudná, hogy valójában átműtött férfi akkor nem akarnád tudni?

Én elmondanám.

2014. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen mond el, de csak ha tudod bizonyitani is.
2014. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarsz kavarni, akkor először a lánnyal beszéld meg. Lehet plusz pont, ha esetleg ő mondaná el vagy tisztázná.
2014. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lenne a jó megoldás, ha megmondod a lánynak, hogy mondja el a párjának, mert tudnia KELL róla. Adj neki egy határidőt, ha nem mondja el, akkor nem is tiszteli a barátját és mond el te.
2014. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mond el a srácnak. Aztán majd kiderül, hogy beborul-e neked vagy sem:D


Tudod aki ilyen ipart üzött, bármennyi ideig is(1 hónaptól-100 év ig) annak ha van esze, közli a fazonnal, már pedig aki hosszútávra tervez az szokta közölni:D

2014. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? A legjobb barátod prosti volt? (Himr-ngyo?)
2014. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!