Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalhattam rosszul ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalhattam rosszul ha azt mondta a ferfi hogy nincs meg a szikra? 18l

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy
2014. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennyi információ hallatán azt sem tudom hogy hol kezdjem.. máskor kevesebbet írj a randiról!
2014. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez lenne a gond
2014. dec. 2. 15:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondom csúnya vagy
2014. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az. mas oka lehet
2014. dec. 2. 15:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezernyi más oka lehet: a viselkedésed, az illatod, egy csomó pontosan nem meghatározhatóü dolog.
2014. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs szikra, akkor először a gyújtókábeleket kell végignézni, nem e repedt v szakadt vmelyik. Ha jók, akkor jöhet a trafó vizsgálata, ha az is oké, akkor az gyújtás elosztó vagy elektronika, attól függ milyen autó.
2014. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég éretlen és buta vagy. A "szikra" nem olyasmi, ami azon múlik, elrontasz-e valamit. Vagy megvan, vagy nincs, ez nem rajtad fog múlni, hanem azon, hogy ti ketten egymásra milyen hatást gyakoroltok. Ha belegebedsz, akkor sem fogsz tudni kémiát okozni egy olyan ember számára, aki nem érzi ezt veled kapcsolatban.
2014. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell erre okot keresi, ha a magyarázat a találgatáson és a logikán túl nem jut többre. Fogadd el a döntését és lépj tovább. 21/f
2014. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy csúnya akkor dagadt vagy
2014. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!