Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalhattam rosszul ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalhattam rosszul ha azt mondta a ferfi hogy nincs meg a szikra? 18l

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 15:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy bármit is rosszul csináltál.


Vicces, de van olyan srác típus is, aki nem akar minden jobb csajt megdugni, hanem azzal akar járni, aki az elérhető legvágyottabb nő számára, ha meg kicsit hülye akkor elérhetetlen nő után csak sóvárog.


Ha csak sóvárog, annak meg legtöbbször az az oka, hogy a lécet a realitásnál magasabbra tette. Tehát simán lehet hogy a srác nem szinted feletti, csak annak hiszi magát.

2014. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 To7ka ***** válasza:

Ha nálad sokkal idősebb a "férfi", akkor könnyen meggondolja magát. Elsőre kíváncsi és izgalmasnak tűnik, aztán ráébred, hogy a korosztályoddal utoljára 8 éve próbálkozott, és melletted eszébe jutott amikből már kinőtt közben.


Ha nem ilyen korosztályos probléma van (sajnálom ha nem sikerült teljesen érthetően leírni), akkor valóban rengeteg dolog lehet. Nemrég szakított valakivel, és azt akarja újra érezni. Erre az esetre pl előfordulhat egy ilyen válasz, ilyen kis infóból. Természetesen ugyanazt nem fogja, így csak rosszkor ismerkedtetek. Vagy van egy nagyon erős konkrét elképzelése, ami nincs meg benned, és csak személyesen derült ki. Teljesen más az ideális nő számára, de egy vakmerő kísérlet voltál, ami végül nem működött. Ilyen jellegű dolgok ugrottak be amiért én ilyet mondanék egy 18 éves lánynak.

2014. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!