Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjen el a barátomnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjen el a barátomnál, hogy törődjön velem?

Figyelt kérdés
Sokszor beszéltem már vele erről és mondtam el, hogy több figyelemre van szükségem. Nem kérek sokat, nem hisztizek, megértek mindent de nem én akarok az utolsó lenni. De belefáradtam mondani neki, mert akkor igazat ad nekem, bocsánatot kér, aztán kb minden megy ugyanúgy. Kicsit azt akarom, érezze azt, hogy elveszíthet és én se vagyok ám betonbiztos és rám is figyelnie kéne. Fiúk mivel érjem el nála, hogy "féltsen"? Törődjön velem jobban, jobban érdekeljen? 23L
2014. dec. 2. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
én ezt 2 éven át próbáltam elérni a volt párommal. mindig utolsó voltam a sorban. figyelj, ezt nem "elérni" kéne. egy kapcsolatban, ahol a két fél szereti egymást, ez alap kellene, hogy legyen. jó, nyilván teszünk is érte, de azért valamennyi alap törődésnek jelen kell lennie a kapcsolatban kezdetektől. én a végén már nem tudtam elviselni ezt a helyzetet.
2014. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy szunet. Es egy ideig ne keresd.
2014. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha egy kapcsolatban erre figyelmeztetni kell a partnert.
2014. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vagyok ilyen egy lánnyal, ha nem érdekel. Szerintem mind1 mit csinálsz.
2014. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy'. Ha nem törödik veled akkor miért a barátod? Keress mást aki törödik veled!
2014. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!